Home > Aktualności > Oto najdziwniejsze sposoby na przejście Minecrafta [wideo]

Oto najdziwniejsze sposoby na przejście Minecrafta [wideo]

///
Comments are Off

A jaki jest Wasz supertalent?

Gracze co rusz zaskakują swoją kreatywnością w zakresie alternatywnego, często imponującego podejścia do mechanik rozgrywki w znanych tytułach. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że youTuber o pseudonimie TheHeightAdvantage przeszedł Minecrafta nie wykonując ani jednego kroku. Później wspomnieliśmy o wyczynie SpikyHedGuy, który tę samą grę ukończył nie wydobywając ani jednego bloku. Biorąc pod uwagę to, jaką popularnością wśród czytelników cieszyły się tamte wpisy, postanowiliśmy w tym miejscu zebrać jeszcze więcej nietuzinkowych wyczynów z Minecrafta.

Jeden z bardziej znanych graczy Minecrafta o nicku ibxtoycat postanowił przejść Minecrafta (pokonać smoka Endu) bez korzystania z craftingu.

Czy da się grać w Minecrafta bez użycia klawiatury i przy wykorzystaniu jedynie myszy? Jak się okazuje, tak. Dokonał tego Skip The Tutorial, który podpierał się wprawdzie makrami, ale wcale nie umniejsza to jego dokonaniu.

W porządku, a co gdybyście w Minecrafta musieli grać przy użyciu kontrolera, którym nie jest pad, klawiatura lub mysz, a… kierownica? Technoblade sobie poradził i zabił smoka Endu korzystając z kierownicy oraz pedałów.

W Minecrafta z zamkniętymi oczami grać się raczej nie da, ale co powiecie na grę bez tekstur? GameNight podjął się wyzwania ukończenia tej gry posługując się wyłącznie tekstowymi substytutami tekstur. Kwestia przyzwyczajenia? Być może, ale zobaczcie jak wygląda taka “zabawa”. 

A może by tak przejść Minecrafta w pięć minut? Niewiarygodne? Tak. Niemożliwe? Nie. Udowodnił to scoagogo, którego Speedrun według zasad Any% trwał dokładnie 5 minut, 5 sekund i 7 setnych części sekundy.

A jak tam Wasze nietypowe osiągnięcia w grach?