Home > Aktualności > SPC Gear SR300F V2. Fotel nowej generacji dla graczy

SPC Gear SR300F V2. Fotel nowej generacji dla graczy

///
Comments are Off

SPC Gear właśnie zaprezentowało drugą generację foteli gamingowych. SPC Gear SR300F V2 został całkowicie zmodernizowany. Wszystko dla większego komfortu i wygody jego użytkowników.

SPC Gear SR300F V2 to nowa propozycja od SPC Gear SR300. W nowym modelu wykorzystano przepuszczającą powietrzę tkaninę, która znajduje się na obiciu fotela. Jest dostępna w dwóch opcjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej.

SPC Gear: odpowiada na potrzeby użytkowników

W fotelu gamingowym zmieniono również kółka oraz podłokietniki (są szersze i bardziej płaskie). Ta modernizacja jest odpowiedzią na prośby zgłaszane przez jego użytkowników. Można więc powiedzieć, że SPC Gear SR300 bardzo sobie ceni głosy klientów.

Wysoką trwałość SPC Gear SR300F V2 gwarantuje, podobnie, jak i we wcześniejszym modelu, zastosowanie stalowej konstrukcji i wspierających ją elastycznych pasów.

Wśród innowacji wartych uwagi należy również wymienić “molded foam”. Jest to specjalna technologia zastosowana do stworzenia pianki we wnętrzu siedziska. Dzięki niej problem odkształcania się fotela został zminimalizowany.


SPC Gear SR300F V2: nowa jakość

Fotel gamingowy posiada ergonomiczny kształt. Został tak skonstruowany, aby podpierać kręgosłup – szczególnie w obszarze lędźwi oraz szyi. Producent wyposażył SPC Gear SR300F V2 w dwie poduszki, które odgrywają tutaj kluczową rolę dla wygody.

SPC Gear SR300F V2 można regulować na różne sposoby. Jego oparcie da się ustawić zarówno w pozycji pionowej, jak i prawie leżącej. Do tego istnieje możliwość regulowania wysokości fotela i jego podłokietników. W SPC Gear SR300F V2 znajduje się mechanizm TILT, co pozwala użytkownikowi na “bujanie”.

Rekomendowana cena SPC Gear SR300F V2 – fotelu gamingowego drugiej generacji to 699 zł.