100-gigabajtow-od-orange-za-zalogowanie-sie-w-aplikacji.-to-dziecinnie-proste

100 gigabajtów od Orange za zalogowanie się w aplikacji. To dziecinnie proste

Orange znów daje szanse do zgarnięcia darmowych gigabajtów. Tym razem, aby odebrać paczkę aż 100 GB, wystarczy zarejestrować się w aplikacji mobilnej pomarańczowego operatora.

Orange po raz kolejny proponuje pewnej grupie swoich klientów darmowe gigabajty. Tym razem to paczka aż 100 GB, które mogą odebrać ci, którzy do tej pory nie korzystali jeszcze z aplikacji mobilnej Mój Orange.

100 GB od Orange za pobranie aplikacji

Jeśli należysz do tej grupy, wystarczy, że pobierzesz aplikację ze sklepu Google Play lub App Store, a następnie założysz konto w apce przy użyciu adresu mailowego lub numeru telefonu.

Jak podaje Orange, promocja potrwa do poniedziałku, 24 października – mamy więc jeszcze trochę czasu na skorzystanie z akcji. Darmowe gigabajty ważne będą przez kolejne 31 dni i zostaną użyte na naszym koncie w pierwszej kolejności.

fot. Orange

fot. Orange

Aby odebrać paczkę internetu po zalogowaniu w apce tak naprawdę nie musimy już nic robić. Darmowa paczka gigabajtów sama bowiem trafi do nas do 48 godzin od momentu pierwszego zalogowania się w aplikacji Orange.

Więcej szczegółów dotyczących promocji znajdziesz w jej regulaminie.

A może chcesz przetestować możliwości sieci Orange Flex? Skorzystaj z okazji, dzięki której za 3 miesiące korzystania z usług operatora zapłacisz tylko złotówkę. Po tym czasie możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji:

Fajna okazja: testuj Orange Flex przez 3 miesiące za złotówkę

Źródło: informacja prasowa

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.