a-to-ciekawostka:-budowlany-smartfon-hammer-z-wyjatkowa-promocja-na-start

A to ciekawostka: budowlany smartfon HAMMER z wyjątkową promocja na start

HAMMER Construction to wyjątkowa nowość na polskim rynku smartfonów. To bowiem propozycja dla bardzo niszowej grupy odbiorców. Dlaczego?

Nowy smartfon HAMMER Construction to świeżutka, wyjątkowa na polskim rynku propozycja wyposażona w profesjonalny dalmierz laserowy z zasięgiem do 40 metrów, którego obsługę wspiera dedykowana aplikacja mobilna.

Dzięki niemu możemy w prosty sposób mierzyć odległość, obliczać kąty, czy powierzchnię i objętość pomieszczeń. Według producenta nowy HAMMER to idealna propozycja dla osób zajmujących się remontami czy instalacjami.

To jednak nie koniec niespodzianek. Na pokładzie znajdziemy też bowiem specjalny zestaw narzędzi w programie Outdoor Toolbox. Na przybornik z gotowymi narzędziami składają się: kątomierz, pomiar pionu, miernik poziomu hałasu, wysokościomierz, a także funkcja „wieszania obrazów”.

HAMMER Construction/ fot. producenta

HAMMER Construction/ fot. producenta

Wśród pozostałych specyfikacji urządzenia warto wymienić 6-calowy wyświetlacz Full HD+, certyfikat IP69, eSIM, NFC czy akumulator o pojemności 6000 mAh (ładowanie przewodowe 18W i indukcyjne 15W).

Sprzęt otrzymał też certyfikat militarny MIL-STD-810G, a do tego jest odporny na upadki – jego wytrzymałość określono na 1,8 metra.

Całość napędza układ MediaTek Helio G85 z 6 GB pamięci RAM i 128 GB miejsca na dane. Na pokładzie znalazł się również aparat z 16-megapikselowym czujnikiem głównym, 8-megapikselowym szerokim kątem i czujnikiem głębi. Na przodzie znalazła się 8-megapikselowa kamerka do selfie.

HAMMER Construction/ fot. producenta

HAMMER Construction/ fot. producenta

Cena HAMMER Construction i promocja na start

HAMMER Construction wyceniono w Polsce na 1699 złotych.

Debiutowi tego niszowego urządzenia towarzyszy jednak promocja – równie ekscentryczna jak sam smartfon.

Wybierając sprzęt gratis otrzymamy laser krzyżowy Stanley Cubix – profesjonalne urządzenie ułatwiające poziomowanie elementów oraz ich dokładne rozmieszczenie.

Aby odebrać gratis, wystarczy po zakupie sprzętu wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie promocyjnej. Z akcji skorzystamy do 24 grudnia 2022 roku.

Przeczytaj również

Smartfon z podbródkiem zaledwie 2,3 mm? Taki kierunek mi się podoba

Źródło: informacja prasowa