assassin's-creed:-valhalla-–-last-chapter-z-data-premiery.-anulowano-tryb-ng+

Assassin's Creed: Valhalla – Last Chapter z datą premiery. Anulowano tryb NG+

Historia przedstawiona w grze Assassin’s Creed: Valhalla wreszcie dobiegnie końca. Przedstawiciele studia Ubisoft ujawnili datę premiery aktualizacji Last Chapter (Ostatni rozdział), czy może raczej darmowego DLC, które stanowi domknięcie przygód głównego bohatera Eivor(a). Stanie się to w ramach aktualizacji z numerem 1.6.2, która zostanie udostępniona 6 grudnia bieżącego roku. Poniżej szczegóły.

Assassin's Creed: Valhalla – Last Chapter z datą premiery. Anulowano tryb NG+

Ostatnia aktualizacja do Assassin’s Creed: Valhalla

Aby móc rozpocząć DLC należy w pierwszej kolejności:

  • przejść główny wątek fabularny, zawierając sojusze ze wszystkimi ziemiami w Anglii;
  • zaliczyć mitologiczne wątki fabularne w Asgardzie i Jotunheimie;
  • rozbudować Kruczą Przystań (osadę gracza) do piątego poziomu i wnieść chatę jomswikingów;
  • zgładzić wszystkich członków Zakonu Starożytnych i zdemaskować jego przywódcę.

Co więcej, zakończenie wsparcia oznacza, że Ubisoft zrezygnował z dodania trybu Nowej Gry Plus. Decyzję wytłumaczono w taki sposób:

Opinie społeczności zawsze nadawały kierunek naszym staraniom w rozwijaniu gry. Od premiery Assassin’s Creed Valhalla nasz zespół ciężko pracuje nad rozbudową wrażeń zapewnianych przez grę, mając na uwadze wasze oczekiwania. Udostępnienie na przestrzeni ostatnich dwóch lat tak licznych i zróżnicowanych treści było emocjonującym wyzwaniem i jesteśmy dumni, że mogliśmy wyruszyć w tę podróż razem z wami.

Gra Assassin’s Creed Valhalla została zaprojektowana jako wyjątkowe wydarzenie w świecie Assassin’s Creed, w swej strukturze znacząco różniące się od poprzednich części i oferujące nowe sposoby interakcji ze światem oraz jego mieszkańcami. Analizując możliwości wprowadzenia trybu Nowej gry+ zrozumieliśmy, że głębia gry daje nam niewielkie możliwości stworzenia porywającego i niepowtarzalnego trybu powtórnego jej przechodzenia.

Rozumiemy, że ta informacja może być dla was rozczarowaniem; mamy jednak nadzieję, że nowe treści udostępniane na przestrzeni ostatnich miesięcy, w tym niespotykane dotąd atrakcje, takie jak Zapomniana Saga, zapewnią ekscytujące i wymagające wyzwania dla tych, którzy szukają treści do ponownego przechodzenia.

Choć nie wprowadzimy w Assassin’s Creed Valhalla trybu Nowej gry+, to udostępnimy jeszcze garść treści, nim nasze wsparcie dobiegnie końca.