atomic-heart-zachwyci-oprawa-wizualna?-nowy-zwiastun-pokazuje-wysoka-jakosc

Atomic Heart zachwyci oprawą wizualną? Nowy zwiastun pokazuje wysoką jakość

Atomic Heart zachwyci oprawą wizualną? Nowy zwiastun pokazuje wysoką jakość

Atomic Heart zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że o produkcji studia Mundfish robi się coraz głośniej. Wczoraj szef zespołu podzielił się bowiem informacjami na temat gry i nadchodzących DLC, ale okazuje się, że to nie koniec atrakcji. Produkcja otrzymała bowiem nowy zwiastun, który pokazuje, jak tytuł prezentuje się w rozdzielczości 4K i ray tracingiem. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Nowy zwiastun Atomic Heart pokazuje, jak gra prezentuje się w 4K z włączonym ray tracingiem

Materiał pozwala również przyjrzeć się kilku scenkom przerywnikowym, a także dynamicznym i niezwykle widowiskowym starciom z oponentami. To kolejny zwiastun Atomic Heart, który zapowiada, że oprawa wizualną będzie jedną z największych zalet produkcji studia Mundfish. Deweloperzy nie zapominają jednak również o płynności animacji, a w osiągnięciu zadowalającej liczby klatek na sekundę ma pomóc funkcja Nvidia DLSS 3, której działanie również możemy zaobserwować na najnowszym wideo.

Walcz wśród eksplozji w utopijnym świecie, gdzie obłęd miesza się z patosem. Dopasowuj styl walki do różnych przeciwników. Wykorzystuj elementy otoczenia i ulepszaj wyposażenie, aby wykonać misję. Tutaj za prawdę płaci się krwią – czytamy w opisie gry na Steam.

Przypomnijmy, że Atomic Heart zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S dokładnie 21 lutego 2023 roku. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia Mundfish w dniu swojej premiery trafi również do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry.