avast-antywirus-–-specjalna-edycja-na-25-lecie-firmy!

Avast Antywirus – specjalna edycja na 25-lecie firmy!

Producent popularnego antywirusa Avast Antivirus przygotował fanom swojego oprogramowania prawdziwą niespodziankę – specjalną wersję programu avast! 2014.

Zgodnie z zapewnieniami producenta, najnowsza wersja aplikacji ma nam zapewnić jeszcze lepszą wydajność, szybszą aktualizację bazy wirusów, lepszą ochronę prywatności i co za tym idzie jeszcze wyższe bezpieczeństwo.

Co nowego:

Oprogramowanie Avast oprócz powyższych poprawek oferuje również całkiem nowe funkcjonalności, nieznane z poprzednich wersji, takie, jak np. ‘Nie pozwalaj śledzić’ będącą wtyczką do przeglądarki internetowej. Wtyczka pokazuje, w jaki sposób jesteśmy śledzeni podczas surfowania w sieci i umożliwia łatwe ograniczenie tego procesu.

Kolejna nowa funkcja – SafeZone umożliwia zapewni nam zabezpieczenie transakcji finansowych przeprowadzanych w Internecie.

DeepScreen to technologia, która ochroni nas przed tak zwanym phishingiem, czyli sytuacją, kiedy podkładane są nam fałszywe adresy WWW, złośliwe kody i inne metody mające na celu nam zaszkodzić.

Następną nowością w programie antywirusowym Avast 2014 jest ‘Tryb wzmacniający’, który włącza tryb tworzenia białej listy, gdzie program blokuje pliki, co do których nie mamy pewności, czy nie są zainfekowane.

Wraz z nową wersją Avasta otrzymujemy również możliwość utworzenia na USB, CD lub DVD ‘Dysku ratunkowego’, który w razie poważniejszych problemów umożliwi nam oczyszczenie komputera i przywrócenia prawidłowej pracy systemu.

Przedstawiony został także nowy, poprawiony interfejs użytkownika, gdzie uwzględniono uwagi oraz propozycje przesyłane przez użytkowników programu, dzięki czemu najnowszy Avast jest jeszcze bardziej intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Zapraszamy do pobrania najnowszej wersji programu Avast:

Program antywirusowy Avast 2014 dostępny jest w czterech wersjach, które możesz pobrać pod poniższymi linkami:

– darmowa wersja – Avast Antivirus Free

– płatna wersja profesjonalna – Avast Antivirus Pro

– rozbudowana wersja z zaporą sieciową – Avast Internet Security

– najbardziej rozbudowany pakiet zabezpieczający Avast Premier