batman:-the-animated-series-od-lutego-na-hbo-max.-kultowy-serial-powraca!

Batman: The Animated Series od lutego na HBO Max. Kultowy serial powraca!

Platforma HBO Max już wkrótce uzupełni jeden ze swoich największych braków w bibliotece. Według najnowszych informacji pochodzących z facebookowej grupy HBO Polska (PL) do oferty serwisu zmierza kultowy animowany serial o Batmanie. Już wcześniej zapowiadano, że Batman: The Animated Series może pojawić się na HBO Max i wszystko na to wskazuje, że nastąpi to już w połowie lutego.

Batman: The Animated Series od lutego na HBO Max. Kultowy serial powraca!

Batman: The Animted Series w ofercie HBO Max

Batman: The Animted Series to jedna z najlepszych animowanych produkcji o Mrocznym Rycerzu, która zadebiutowała w 1992 roku, od razu podbijając serca fanów komiksowego superbohatera. Niestety w polskiej ofercie HBO Max tego tytułu zabrakło, ale już 15 lutego ma to się to zmienić. Właśnie tego dnia serial ma zadebiutować w bibliotece platformy.

Na początek otrzymamy tylko cały pierwszy sezon liczący 65 odcinków. Na pozostałe 20 epizodów drugiego sezonu będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Potwierdzenie powinniśmy utrzymać już za kilka dni, gdy HBO Max potwierdzi pełną listę premier zaplanowanych na pierwszą połowę lutego.