black-friday-w-vectra:-tanszy-internet-i-pakiety-komorkowe,-netflix-i-hbo-max-gratis

Black Friday w Vectra: tańszy internet i pakiety komórkowe, Netflix i HBO Max gratis

Vectra dołącza do grona polskich operatorów, którzy przygotowali dla nas specjalne promocje na Black Friday. Zniżki objęły zarówno oferty internetowe, jak i te komórkowe. Z wszystkich promocji skorzystamy już od dziś.

W ramach Black Friday Weeks na początek czekają na nas plany telefonii komórkowej w niższych cenach dla nowych użytkowników. Plan Bezlimit 10GB możemy zgadnąć od 14,99 złotych miesięcznie.

Klienci, którzy zakupią wyższy plan Bezlimit 30GB (24,99 zł/mies.) lub Bezlimit 60GB (34,99 zł/mies.) mogą natomiast liczyć na bezpłatny dostęp do HBO MAX na pół roku w prezencie.

fot. Vectra

fot. Vectra

Światłowód w Vectra taniej

Vectra przygotowała również rabat na internet światłowodowy do 1,2 Gb/s. Od dzisiaj jest on dostępny w cenie 69,99 zł/mies., z dekoderem TV Smart 4K BOX. Urządzenie otrzymają też użytkownicy wybierający internet z szybkością do 600 Mb/s w promocyjnej cenie 59,99 zł/mies.

Obecni klienci również skorzystają z promocji przygotowanych na Czarny Piątek. Za 29,99 zł/mies., mogą oni zdecydować się na zwiększenie prędkości internetu o dwa poziomy (czyli np. z 150 Mb/s do 600 Mb/s). Dodatkowo w prezencie otrzymamy od operatora dostęp do Netflixa na cały okres trwania bieżącej umowy. Podwyższenie prędkości o jeden poziom to natomiast koszt nawet już od 5 zł/mies.

Na użytkowników czekają też bezpłatne Pakiety Premium z HBO, CANAL+ i Eleven Sports przez pierwsze pół roku.

fot. Vectra

fot. Vectra

Na stronie internetowej Vectry znajdziemy też niespodzianki dla klientów – możemy tam upolować na przykład ofertę z dwukrotnie wyższą prędkością internetu w tej samej cenie.

Black Friday Weeks w Vectra potrwa do poniedziałku, 28 listopada do godziny 23:59. Więcej informacji na temat akcji znajdziemy na stronie internetowej operatora.

Przeczytaj również

Mapy Google z nowościami. Dla smakoszów i fanów elektryków

Źródło: informacja prasowa

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.