black-week-w-play:-tanszy-abonament-i-smartfony,-a-do-tego-2x-wiecej-gb

Black Week w Play: tańszy abonament i smartfony, a do tego 2x więcej GB

Play startuje z promocjami na Black Friday – czekają na nas smartfony do 1000 złotych taniej, więcej internetu, a do tego tańszy abonament!

Już 17 listopada – czyli tydzień przed Black Friday – Play zaprasza do skorzystania z czarnopiątkowej oferty operatora. W sieci czekają na nas tańsze abonamenty, więcej internetu i rabaty na smartfony.

Zacznijmy od smartfonów, które Play przecenił o kilkaset złotych. Rabaty przeznaczone są dla nowych oraz przedłużających oferty abonamentowe klientów planów M, L lub Homebox. Opłatę za urządzenie możemy wygodnie rozłożyć na raty 0%.

play

vivo V21s 5G / fot. via gizmochina.com

Wśród przecenionych modeli znalazły się m.in.:

  • vivo V21 5G za 799 złotych (1000 złotych taniej).
  • Motorola Edge 30 neo 5G za 1199 złotych (550 złotych taniej) przy zakupie dodatkowo inteligentny głośnik Lenovo Smart Clock 2 w prezencie,
  • Samsung Galaxy Watch4 40mm za 599 złotych (300 złotych taniej),
  • Hammer Energy 2 Eco za 539 złotych (360 złotych taniej)
  • Realme 9 5G za 849 złotych (250 złotych taniej).

fot. Play

fot. Play

Podwójne pakiety GB w ofertach z 5G w Play

Play przygotował też niespodziankę dla abonentów planów z łącznością 5G. W abonamentach otrzymujemy dwa razy więcej gigabajtów: w M otrzymujemy teraz 120 GB internetu, w L 240 GB, a w Homebox aż 300 GB z pełną prędkością na 24 miesiące.

Na koniec propozycja dla tych, którzy szukają dobrej oferty abonamentowej. Teraz za plan M ze 120 GB internetu w smartfonie (8,63 GB w UE), nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami zapłacimy 40 złotych miesięcznie (zamiast 60 złotych)

Oferta łączy się z rabatami na smartfony i obowiązuje dla klientów przenoszących numer, podpisujących nową umowę oraz wybierających abonament prepaid.

Więcej szczegółów dotyczących promocji na Black Friday znajdziesz  oraz m.in. na stronie internetowej play.pl.

Przeczytaj również

T-Mobile: darmowy internet dla wszystkich z okazji Mundialu w Katarze

Źródło: informacja prasowa

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.