black-week-w-x-kom-wystrzelil!-pospiesz-sie,-by-kupic-fajne-telefony-w-dobrych-cenach

Black Week w x-kom wystrzelił! Pospiesz się, by kupić fajne telefony w dobrych cenach

Black Week wystartował także w x-kom. W nowej puli przecenionych telefonów znajdziemy kilka średniopółkowych propozycji. Trzeba jednak się spieszyć, gdyż liczba dostępnych sztuk jest ograniczona. We wpisie znajdziesz kod rabatowy.

Kolejne sklepy dołączają do przygotowań na Black Friday 2022 promocjami Black Week. Okazji tej nie mógł przegapić polski sklep x-kom.

Black Week w x-kom: promocja na smartfony

Dzięki Black Week w x-kom setki produktów kupisz w obniżonych cenach. Ja postanowiłem przyjrzeć się bliżej nowej puli smartfonów w promocji. Do obniżenia cen potrzebujesz kodu rabatowego bw2022.

Black Week x-kom: smartfony w promocji

Black Week x-kom: smartfony w promocji

Ciekawe jest to, że tym razem x-kom skupił się na telefonach z szeroko pojętej średniej półki cenowej. Moim osobistym faworytem jest OnePlus Nord 2T 8/128 GB, dostępny w cenie 1499 zł w zielonym wariancie i w cenie 1599 zł w czarnym kolorze.

Dlaczego warto kupić OnePlus Nord 2T? Bo moim zdaniem jest to jeden z najbardziej opłacalnych telefonów. Ma mocny procesor, ekran AMOLED 90 Hz, aparat z OIS czy baterię 4500 mAh z ładowaniem 80W.

Jeśli to nie jest model dla Ciebie, to w x-kom kupisz:

Promocja obowiązuje do 24.11.2022 r. do godz. 23:59 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może zakupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego.

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.