call-of-duty-modern-warfare-2-–-wideo-zestawia-growy-amsterdam-z-rzeczywistoscia

Call of Duty Modern Warfare 2 – wideo zestawia growy Amsterdam z rzeczywistością

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 odbędzie się 28 października. Wiele osób miało już okazję zagrać w nowego CoD-a. Doceniają one wysoką jakość grafiki i realizm w produkcji. Dowodem na prawdziwość ich opinii jest filmik, jaki opublikował ostatnio autor kanału ElAnalistaDeBits na YouTube. Postanowił on porównać Amsterdam z gry z rzeczywistym odpowiednikiem. Wideo publikujemy na dole tej wiadomości.

Call of Duty Modern Warfare 2 – wideo zestawia growy Amsterdam z rzeczywistością

Miasto z MW2 istotnie wygląda bardzo realistycznie – na pierwszy rzut oka trudno odróżnić rzeczywistość od wirtualnego świata. A jeśli chodzi o inne porównania, to niedawno publikowaliśmy newsa z wideo zestawiającym grafikę i fizykę z Modern Warfare 2 i Battlefield 2042. Osoby zainteresowane obejrzeniem nagrania odsyłamy pod ten adres.

CoD: MW2 – platformy i wymagania sprzętowe

Call of Duty: Modern Warfare 2 trafia na komputery i konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Pecetowców, którzy zastanawiają się, czy ich sprzęt udźwignie nowego CoD-a, odsyłamy tutaj – znajdziecie tu oficjalne wymagania. Na GRAM-ie publikowaliśmy też wcześniej wrażenia z bety. Opinię na temat strzelanki poznacie pod tym adresem.