call-of-duty:-modern-warfare-2-zachwycilo-grafika.-gracze-oczarowani-realizmem

Call of Duty: Modern Warfare 2 zachwyciło grafiką. Gracze oczarowani realizmem

Od czwartku pierwsi gracze mogą już spróbować swoich sił w Call of Duty: Modern Warfare 2. Udostępniona we wczesnym dostępnie kampania dla pojedynczego gracza jest już w całości dostępna dla osób, które zamówiło najnowszą produkcję Infinity Ward przed premierą. Okazuje się, że nowa odsłona Call of Duty może stanąć do pojedynku o tytuł najładniejszej gry roku. W jednej z misji rozgrywającej się w Amsterdamie otrzymujemy możliwość swobodnego poruszania się uliczkami miasta, które wyglądają „niewiarygodnie realistycznie”. Gracze są zachwyceni poziomem oprawy graficznej i szczegółowością otoczenia.

Call of Duty: Modern Warfare 2 zachwyciło grafiką. Gracze oczarowani realizmem

Call of Duty: Modern Warfare 2 zachwyca oprawą graficzną misją w Amsterdamie

Call of Duty: Modern Warfare 2 działa na ulepszonym silniku, który napędzał poprzednie gry studia. Jak możemy zobaczyć na poniższych nagraniach, deweloperzy przyłożyli się do aspektu grafiki w swojej grze, dzięki której produkcja nie odbiega jakością oferowanej oprawy od innych wysokobudżetowych tytułów.

O mój Boże Amsterdam wygląda *niesamowicie* realistycznie w nowym Call of Duty — prawie nie mogę uwierzyć, że to gra wideo

oto reszta misji amsterdamskiej — poziom szczegółowości jest po prostu niesamowity!

Wczytywanie ramki mediów.

Produkcja zdecydowanie najlepiej wygląda na komputerach osobistych, ale zostało to okupione wysokimi wymaganiami sprzętowymi. Jednak gameplaye prezentują również rozgrywkę na PlayStation 5, która wcale znacząco nie odbiega od prezentowanej na najmocniejszym pececie.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje się na rynku już 28 października. Produkcja pojawi się na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.