cdp-red-zaprasza-do-sprawdzenia-nowego-wiedzmina-i-cyberpunka.-startuje-program-dla-graczy

CDP RED zaprasza do sprawdzenia nowego Wiedźmina i Cyberpunka. Startuje program dla graczy

CD Projekt RED wystartowało z nowym programem dla graczy, którzy chcą spróbować swoich sił jako tester gier. Jeżeli chcecie zagrać w nowe odsłony Wiedźmina lub kolejnego Cyberpunka na wiele miesięcy przed premierą, to możecie zgłosić swoją kandydaturę, wcześniej zapoznając się z wymaganiami stawianymi przed testerami.

CDP RED zaprasza do sprawdzenia nowego Wiedźmina i Cyberpunka. Startuje program dla graczy

Startuje RED Playtesting Program

RED Playtesting to nieodpłatny program, w którym gracze mogą tetować tytuły przygotowywane przez CD Projekt RED. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w procesie tworzenia i wpłynąć na kształt opracowywanych przez studio gier.

Program RED Playtesting skierowany jest do wszystkich fanów i fanek gier wideo chcących uczestniczyć “od kuchni” w procesie tworzenia nowych produkcji studia CD PROJEKT RED w roli testerów i testerek. W trakcie playtestów zespół badawczy będzie zbierać cenne uwagi uczestników i uczestniczek, które następnie posłużą do ulepszenia wybranych elementów tworzonych przez studio gier oraz przystosowania ich do wymagań i oczekiwań graczy na całym świecie.

Zapisy już trwają na tej stronie. Aby wziąć udział w programie, należy biegle posługiwać się językiem angielskim, mieć ukończone 16 lat i być gotowym do odwiedzenia siedziby studia w Warszawie. Po wysłaniu zgłoszenia należy czekać na mailową lub telefoniczną odpowiedź zwrotną, w której umówicie termin testów. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie programu.