cinkciarzpl:-karta-wielowalutowa-20.-od-teraz-jedna-dla-ciebie-i-calej-rodziny

Cinkciarz.pl: karta wielowalutowa 2.0. Od teraz jedna dla Ciebie i całej rodziny

Cinkciarz.pl wprowadza dziś do swojej oferty nową kartę. Karta wielowalutowa 2.0 to nie tylko możliwość płatności w różnych walutach, ale też opcja umożliwiająca udostępnienie karty bliskim.

Fintech Cinkciarz.pl to znana polska marka, która od pewnego czasu ma już w swojej ofercie kartę wielowalutową. Ta – jak sama nazwa wskazuje – pozwala na płatności w różnych walutach.

Podczas dokonywania płatności karta automatycznie rozpoznaje walutę i pobiera kwotę z właściwego rachunku. Posługując się kartą wielowalutową, unikamy niespodzianek związanych z dodatkowymi opłatami za przewalutowanie.

fot. Cinkciarz.pl

fot. Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl z kartą wielowalutową 2.0

Dziś Cinkciarz.pl prezentuje swoją nową kartę wielowalutową 2.0. Ta pozwala m.in. na udostępnianie kart np. członkom rodziny lub pracownikom firmy.

Posiadacze kart zyskują dostęp do darmowych rachunków w polskich złotych i 19 innych walutach, a płacić mogą w ponad 160 walutach. Dodatkowo za transakcje zapłacimy nie tylko kartą, ale też smartfonem czy smartwatchem z Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay.

fot. Cinkciarz.pl

fot. Cinkciarz.pl

Obserwujemy bardzo duże zainteresowanie kartami wielowalutowymi. Klienci dostrzegają ich zalety i przewagi nad bankowymi debetówkami. Karta wielowalutowa 2.0 i jej nowa funkcjonalność to może być znaczna oszczędność dla rodzin i dla firm, ale też na przykład ciekawy prezent dla podróżujących za granicę czy kupujących w międzynarodowych sklepach – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Właściciel karty wielowalutowej 2.0 dysponuje podglądem rachunku. Może podzielić się saldem (np. z mężem czy żoną) czy kontrolować wydatki i ustawiać limity. Właściciele karty wielowalutowej 2.0 mają możliwość w prosty sposób udostępniać ją w aplikacji mobilnej czy w panelu www.

Przeczytaj również

Korzystasz z apki Pyszne.pl? Możesz mieć problem z dostawą

Źródło: informacja prasowa