deadpool-3-bedzie-pelny-przemocy.-rezyser-filmu-uspokaja-fanow

Deadpool 3 będzie pełny przemocy. Reżyser filmu uspokaja fanów

Trzecia odsłona przygód Deadpoola będzie pełna niespodzianek. Już wcześniej twórcy potwierdzili, że w obsadzie znajdzie się Hugh Jackman, który powtórzy rolę Wolverine’a. Według ostatnich plotek w filmie ma pojawić się również grupa superbohaterów z jednego z wcześniejszych filmów Marvela. Teraz reżyser Shawn Levy ogłosił, kiedy ruszą prace na planie filmu.

Deadpool 3 będzie pełny przemocy. Reżyser filmu uspokaja fanów

Deadpool 3 będzie równie brutalny, co poprzednie dwie części

Ryan Reynolds i Hugh Jackman ponownie spotkają się na planie w maju przyszłego roku. Scenariusz do filmu wciąż powstaje, ale fani mogą być spokojni, że Disney nie próbuje złagodzić przemocy w Deadpoolu 3 i fani mogą oczekiwać brutalnego widowiska.

Piszemy, przepisujemy, rozwijamy i przygotowujemy Deadpoola każdego dnia. […] Cudownie jest słuchać, pisać i wymyślać te sceny, w których ludzie po prostu gadają obrzydliwości. A przemoc jest obecna na każdym kroku i jest hardkorowa. To będzie bardzo podobne do poprzednich filmów o Deadpoolu.

A w nowej części jest jeszcze Logan. Jest w nim wiele Wolverine’a. To będzie zabawne. Świetnie się bawię, a jeszcze nawet nie rozpoczęły się zdjęcia. […] Muszę powiedzieć, że tworzenie filmu Deadpool jest jednym z najlepszych twórczych doświadczeń w moim życiu, ponieważ nie tylko dlatego, że ma kategorię R. Jest po brzegi wypełniony samoświadomością, a to sprawia, że pisanie tego jest bardzo zabawne i unikalne dla tej serii.

Scenariusz do Deadpoola 3 tworzą Rhett Reese i Paul Wernick, autorzy skryptów do poprzednich części. Film zadebiutuje w kinach 6 września 2024 roku.