deathloop-otrzyma-dodatek-lub-sequel?-nowe-doniesienia-w-sieci

Deathloop otrzyma dodatek lub sequel? Nowe doniesienia w sieci

Jak podaje serwis Game Rant, Jason Kelley – aktor, który udzielił głosu głównemu bohaterowi gry DEATHLOOP, Coltowi – w wywiadzie dla kanału Streamily został zapytany o nazwę kodową wspomnianego projektu. Jego odpowiedź zaskoczyła, ponieważ mężczyzna przyznał, że na razie nie może tego zdradzić, ponieważ razem z innymi aktorami nadal jest zatrudniony do prac nad tytułem, co z kolei sugeruje, iż Arkane Studios może planować kontynuację Deathloop, dodatek lub coś zupełnie nowego z tej marki.

Deathloop otrzyma sequel lub dodatek?

Kelley najwyraźniej zorientował się, że zdradził zbyt dużo informacji, gdyż z zaskoczeniem dorzucił: czy ja naprawdę właśnie to powiedziałem? Cóż, ciężko stwierdzić, czym dokładnie może być projekt Arkane Studios. Od premiery gry minęło prawie półtora roku, więc na tradycyjne rozszerzenie jest już chyba trochę za późno. Bardziej prawdopodobne wydaje się stworzenie pełnoprawnej kontynuacji lub czegoś w rodzaju spin-offu.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że DEATHLOOP zadebiutowało 14 września 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat gry, zapraszamy do naszej encyklopedii. Jeżeli chcecie poznać naszą opinię, recenzję znajdziecie tutaj.