dla-kogo-macbook-air-bedzie-odpowiedni?

Dla kogo MacBook Air Będzie odpowiedni?

Zastanawiasz się nad zakupem swojego pierwszego laptopa z logiem nadgryzionego jabłka? Nie wiesz, jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? W poniższym artykule odpowiemy na Twoje pytanie.

Artykuł sponsorowany

Dlaczego urządzenia z logiem nadgryzionego jabłka są aż tak popularne?

Bez wątpienia firma Apple jest najbardziej popularną firmą elektroniczną na świecie. Tak naprawdę ciężko będzie nam znaleźć osobę, która nigdy by o niej nie słyszała. Wpływ na tak ogromną popularność tej marki mają między innymi piosenkarze, artyści, celebryci czy nawet politycy, którzy używają tych urządzeń na co dzień lub podczas swoich wystąpień publicznych, tym samym promując markę. Z tego też powodu firma Apple od zawsze kojarzyła się z prestiżem i luksusem. Ceny tych urządzeń były i są wyraźnie większe od konkurencyjnych modeli, jednak razem z ceną idzie w tym przypadku jakość.

Bez wątpienia urządzenia od Apple są świetnie wykonane pod kątem designu, ale równie dobrze radzą sobie pod kątem wydajności. Przodują one we wszelkich testach wydajnościowych, w których porównywane są do konkurencyjnych modeli. Na uwagę zasługuje również sam system operacyjny iOS i MacOS, który według wielu jest zdecydowanie lepszy od Windowsa i Androida. Użytkownicy nazywają go minimalistycznym oraz intuicyjnym. Z tego też powodu wiele osób, które decydują się na zakup pierwszego urządzenia z logiem nadgryzionego jabłka – wybierają pozostanie z tym systemem na dłużej.

Kto najczęściej kupuje MacBooka w wersji Air?

Jeżeli decydujesz się na zakup MacBooka, pozostaje Ci jeszcze wybór konkretnego modelu pomiędzy Macbookiem AIr a Macbookiem Pro. MacBooki Pro jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są dla profesjonalistów. Przykładem będzie na przykład fotograf, który potrzebuje laptopa o bardzo dobrej wydajności i świetnie odwzorowywanych barwach na ekranie. Drugim przykładem może być montażysta filmów. Renderowanie na MacBookach jest zdecydowanie łatwiejsze i z pewnością wymaga wysokiej wydajności urządzenia.

MacBook Air mimo, że postrzegany jest przez wszystkich jako ten podstawowy model oferuje bardzo wysoką wydajność. Jego główną zaletą jest również czas pracy na baterii, który bardzo często przekracza nawet dziesięć godzin bez konieczności podłączenia laptopa do prądu! Tym samym MacBook Air będzie świetnym rozwiązaniem dla studentów i osób, które często podróżują i zwyczajnie nie mają dostępu do gniazdka. Podróżowanie z tym laptopem ułatwia również jego waga, która w porównaniu do konkurencyjnych modeli jest bardzo niska. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem Macbooka Air, musisz jeszcze rozważyć wybór pomiędzy dwoma procesorami. MacBook M1 będzie zdecydowanie tańszym rozwiązaniem. MacBook M2 mimo, że jest droższą wersją, oferuje najnowszy procesor ze stajni Apple. Jest on zdecydowanie bardziej wydajny od swojego poprzednika. Dzięki temu żywotność urządzenia się wydłuża. Kupując MacBooka z procesorem M2, możemy liczyć również na wolniejszy spadek wartości. W ten sposób za kilka lat sprzedamy go po wyższej cenie niż urządzenie z procesorem M1. Nie zwlekaj, rozpocznij swoją przygodę z MacBookiem i na własnej skórze sprawdź jak świetny i intuicyjny jest to sprzęt, który tak wiele osób pokochało.

Artykuł sponsorowany