do-startu-szykuje-sie-niskobudzetowy-samsung.-pojawil-sie-pierwszy-test

Do startu szykuje się niskobudżetowy Samsung. Pojawił się pierwszy test

Samsung Galaxy A14 4G nie będzie drogim urządzeniem. Telefon zaatakuje segment budżetowców. Jaką wydajność zaprezentuje? Odpowiedź na to pytanie jest już znana za sprawą sprawdzenia modelu w teście Geekbench.

  • Samsung Galaxy A14 4G został sprawdzony w teście Geekbench.
  • Dzięki temu udało się poznać wydajność urządzenia.
  • Znanych jest także kilka szczegółów dotyczących specyfikacji telefonu.

Co potrafi smartfon Samsung Galaxy A14 4G?

Telefon o numerze modelu SM-A145P przetestowano w Geekbench. Benchmark sprawdza wydajność urządzeń na podstawie testowania ich pojedynczego rdzenia oraz wszystkich rdzeni równocześnie.

Samsung Galaxy A14 4G uzyskał wynik (odpowiednio): 1658 oraz 5283 punkty. Stało się tak za sprawą procesora MediaTek Hello G80. Układ sparowano z procesorem graficznym Mali G52 oraz 4 GB RAM.

Zwracam uwagę na oznaczenie wykorzystanej wersji programu: 4.4.0. Informacja przyda się przy ewentualnym porównywaniu modelu z innymi telefonami.

Samsung Galaxy A14 4G

Samsung Galaxy A14 4G / fot. mysmartprice.com

Testowany Galaxy A14 4G pracował na systemie operacyjnym Android 13. Przypomnę tylko, że na wyposażeniu procesora nie znajduje się moduł 5G.

Można oczekiwać 64 GB pamięci wewnętrznej jak to w przypadku budżetowych urządzeń producenta. Nie wykluczone jest również pojawienie się wersji z dodatkowymi 2 GB RAM.

Na razie brakuje więcej informacji. Nie wiemy, jakie rynki zaatakuje telefon, a szczegóły dotyczące pozostałej specyfikacji także skrywają tajemnicę.

Sprawdź także

Jaki telefon ma najlepszy aparat? Ranking DxOMark twierdzi, że HUAWEI Mate 50 Pro!

Źródło