dobra-wiadomosc-dla-klientow-mbank-i-blik.-oszczedzimy-za-granica

Dobra wiadomość dla klientów mBank i BLIK. Oszczędzimy za granicą

Korzystasz z usług banku mBank? Są dobre wieści! Bank przygotował akcję, w ramach której klienci zwolnieni są z opłaty prowizyjnej.

mBank ma dla swoich klientów bardzo dobrą wiadomość – szczególnie przypadnie ona do gustu tym, którzy często wybierają się w zagraniczne podróże.

BLIK zbliżeniowy bez prowizji w mBank

To dlatego, że mBank poinformował właśnie o tym, że nie będzie pobierał prowizji za przewalutowania transakcji zbliżeniowych wykonanych za pośrednictwem BLIKA zbliżeniowego (BLIK C) do końca marca 2023 roku.

Taka promocja jest skutkiem wprowadzenia przez mBank nowej usługi właśnie w postaci płatności zbliżeniowych w obcych walutach.

mbank

fot. mBank

Niezależnie od tego czy jesteś w kraju, czy za granicą, zapłacisz BLIKIEM bez wpisywania kodu. Wystarczy, że będziesz mieć ze sobą telefon. Usługę możesz włączyć i wyłączyć w aplikacji mobilnej.

Przewalutowanie płatności BLIKIEM zbliżeniowym odbywa się po kursie Mastercard. Do 31 marca 2023 r. nie będziemy pobierać prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych BLIKIEM zbliżeniowym – podaje mBank.

mbank

fot. mBank

Wcześniej mBank zapowiadał, że brak prowizji dostępny będzie dla klientów tylko do listopada tego roku. Mamy więc okazję do skorzystania z akcji jeszcze przez kolejne sześć miesięcy.

Warto wiedzieć, że po tym czasie prowizja za przewalutowanie BLIKA wyniesie 5,9%. Takie koszty poniesiemy od kwietnia 2023 roku. Z BLIKA zbliżeniowego skorzystamy również w bankach PKO BP, Millenium, ING, Santander oraz Alior Bank.

Przeczytaj również

Jeden z najlepszych flagowców 2023 roku w pełnej krasie. Dostanie POTĘŻNY aparat

Źródło: informacja prasowa