dungeons-&-dragons:-zlodziejski-honor-na-nowej-zapowiedzi.-tworcy-zapowiadaja-epicka-przygode

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor na nowej zapowiedzi. Twórcy zapowiadają epicką przygodę

Wytwórnia podzieliła się nowym materiałem z Dungeons & Dragons: Złodziejski honor, prezentując kilka nowych scen oraz wypowiedzi aktorów, którzy wcielają się w głównych bohaterów. Na poniższym filmie możemy zobaczyć klasyczne potwory, takie jak yuan-ti i aarakokra. Co ciekawe twórcy mogli przygotować niektóre bestie za pomocą animatroniki, a nie komputerowych efektów specjalnych. Ponadto zadebiutował nowy plakat produkcji, na którym możemy zobaczyć pełną obsadę pierwszoplanowych postaci na tle Neverwinter i czarnym smokiem lecącym nad miastem.

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor na nowej zapowiedzi. Twórcy zapowiadają epicką przygodę

Czarujący złodziej i grupa poszukiwaczy przygód podejmują się epickiego napadu, aby odzyskać zagubioną relikwię, ale sprawy przybierają niebezpiecznie zły obrót, gdy wpadają w konflikt z niewłaściwymi ludźmi. Dungeons & Dragons: Złodziejski honor przenosi bogaty świat i ducha zabawy legendarnej gry fabularnej na duży ekran w przezabawnej i pełnej akcji przygodzie.

Reżyserami filmu są Jonathan Goldstein oraz John Francis Daley, twórcy komedii W nowym zwierciadle: Wakacje i Wieczór gier. W obsadzie znaleźli się: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, Hugh Grant, Chloe Coleman, Jason Wong as Dralas, Daisy Head.

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor zadebiutuje w polskich kinach 14 kwietnia 2023 roku.

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor – nowy materiał i plakat

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor – nowy materiał i plakat, Dungeons & Dragons: Złodziejski honor na nowej zapowiedzi. Twórcy zapowiadają epicką przygodę