dwie-gry-za-darmo-w-epic-games-store.-za-tydzien-kolejny-prezent-(aktualizacja)

Dwie gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień kolejny prezent (Aktualizacja)

Aktualizacja: Możecie już pobierać dostępne za darmo Rising Hell oraz Slain: Back From Hell. Za tydzień natomiast wszyscy gracze PC będą mogli bez dodatkowych kosztów przypisać do swoich kont ToeJam & Earl: Back in the Groove!

Oryginalna wiadomość: Dzisiaj czwartek, a to oznacza, że użytkownicy komputerów osobistych mogą liczyć na kolejne prezenty od Epic Games Store. Zgodnie z zapowiedzią już za kilka godzin gracze PC będą mogli pobrać aż dwie produkcje. Pierwszą z nich jest Rising Hell – gra akcji z elementami roguelike’a, w której przejmujemy kontrolę nad postacią próbującą wydostać się z piekła. Drugą jest natomiast Slain: Back From Hell, czyli odskulowa platformówka z elementami slashera inspirowana m.in. pierwszymi odsłonami serii Castlevania. Zarówno Rising Hell, jak i Slain: Back From Hell odbierzecie w Epic Games Store dzisiaj po godzinie 17:00. Jak zawsze na dodanie gier do swojej biblioteki będziecie mieć równy tydzień.

Dwie gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień kolejny prezent (Aktualizacja)

Więcej darmowych gier PC od Epic Games Store

Warto pamiętać również o prezentach z ubiegłego tygodnia, który będą dostępne jeszcze przez kilka najbliższych godzin. Przypomnijmy, że tydzień temu Epic Games Store również dwie darmowe gry w postaci Runbow i The Drone Racing League Simulator.