dwie-nowe-gry-zupelnie-za-darmo-od-epic-games.-odbierz-przygodowke-i-skradanke

Dwie nowe gry zupełnie za darmo od Epic Games. Odbierz przygodówkę i skradankę

Jak w każdy czwartek, Epic Games Store rozdaje kolejne gry za darmo. Tym razem to propozycje dla miłośników gier taktycznych oraz przygodówek.

Pierwsza z dzisiejszych propozycji przygotowanych przez Epic Games to produkcja Alba – A Wildlife Adventure stworzona przez studio PID games, wyróżnione nagrodą BAFTA, które stworzyło takie pozycje jak Monument Valley czy Assemble with Care.

Alba– A Wildlife Adventure to gra przygodowa, która przenosi nas w świat dzikiej, wyspiarskiej przyrody. Tam czekają na nas różnego rodzaju zadania. Rozpocznij akcję ratowania wyspy – a może nawet całego świata?

Największym atutem gry bez wątpienia są ręcznie wykonane grafiki. Epic Games zachęca, by zrelaksować się i przeżyć przygodę na wyspie we własnym tempie. Bez pośpiechu.

gry za darmo

fot. Epic Games Store

Druga propozycja na ten tydzień to Shadow Tactics od Mimimi Games, czyli typowa skradanka taktyczna osadzona w Japonii w okresie Edo. Mamy do wyboru wiele postaci, w które możemy się wcielać – przed nami niełatwe misje:

Przejmij kontrolę nad zespołem śmiercionośnych zawodowców i przemykaj się w cieniu między dziesiątkami wrogów. Wybierz własne podejście do infiltracji potężnych zamków, zaśnieżonych klasztorów lub ukrytych obozów. Zastawiaj pułapki, truj przeciwników lub całkowicie unikaj kontaktu z wrogiem – zachęcają twórcy.

gry za darmo

fot. Epic Games Store

Gry za darmo od Epic Games – jak odebrać?

Obie gry odbierzemy na tej stronie internetowej w Epic Games Store przez kolejny tydzień od dziś, od godziny 17:00.

Dziś do 16:59 mamy też ostatnią szansę na odebranie zeszłotygodniowych propozycji, czyli dwóch produkcji: strzelanki Rising Storm 2: Vietnam i oraz gry złożonej z łamigłówek – Filament.

Przeczytaj również

T-Mobile: drugie urządzenie w zestawie gratis! Prezenty też w Magenta Dom

Źródło

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.