evil-west-z-kolejnym-zwiastunem.-flying-wild-hog-prezentuje-„piekielne-insekty”

Evil West z kolejnym zwiastunem. Flying Wild Hog prezentuje „piekielne insekty”

Evil West z kolejnym zwiastunem. Flying Wild Hog prezentuje „piekielne insekty”

Premiera Evil West zbliża się wielkimi krokami. Niedawno deweloperzy ze studia Flying Wild Hog poinformowali, że gra osiągnęła tzw. złoty status, a gracze nie muszą obawiać się kolejnych opóźnień. Jednocześnie twórcy kontynuują prezentację potworów, z którymi użytkownicy będą musieli zmierzyć się we wspomnianej produkcji. Tym razem rodzimy zespół postanowił skupić się na zagrożeniu, które może nadejść z powietrza.

Flying Wild Hog publikuje kolejne fragmenty rozgrywki z Evil West

Najnowszy gameplay trailer przedstawia bowiem potwory o nazwie Screeching Devil, które przez deweloperów opisywane są jako „latające piekielne insekty”. W opisie materiału twórcy podkreślają, że zestrzelenie wspomnianych stworów wymaga „doskonałego wyczucia czasu”, dlatego też gracze – w trakcie spotkania z rzeczonymi kreaturami – powinni mieć się na baczności i zachować koncentrację.

Jakiś czas temu deweloperzy z Flying Wild Hog zaprezentowali użytkownikom także odrażającego potwora o nazwie Leecher. Nieco wcześniej zainteresowani mieli okazję przyjrzeć się również „najpotężniejszemu wampirowi” na Dzikim Zachodzie. Z pewnością w nadchodzących tygodniach twórcy przedstawiają nam jeszcze kilka dodatkowych bestii.

Evil West zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami, gra ma zadebiutować na wspomnianych platformach 22 listopada bieżącego roku. Zainteresowanych nadchodzącą produkcją studia Flying Wild Hog zapraszamy również do lektury: Evil West – pierwsze wrażenia ze strzelanki od twórców Shadow Warriora.