futurystyczny-smartwatch-huawei-na-pierwszych-zdjeciach.-musisz-go-zobaczyc

Futurystyczny smartwatch Huawei na pierwszych zdjęciach. Musisz go zobaczyć

Huawei Watch GT Cyber to nowy dodatek do portfolio producenta, który zadebiutuje już 2 listopada. Sprzęt ujawnia swój design na zdjęciu na żywo – już pierwsze spojrzenie robi wrażenie!

Huawei szykuje się już do premiery kolejnego smartwatcha, czyli wyjątkowego Huawei Watch GT Cyber. Sprzęt może trafić do sprzedaży już całkiem niedługo, wraz z nowym składanym smartfonem Huawei Pocket S.

Dziś do sieci wyciekły już pierwsze zdjęcia nadchodzącego zegarka, udostępnione za pośrednictwem Twittera przez leakstera @RODENT950.

Huawei GT Watch Cyber/ fot. @rodent950

Huawei GT Watch Cyber/ fot. @rodent950

Trzeba przyznać, że sprzęt prezentuje się na najświeższej fotografii bardzo intrygująco. Futurystyczny design to to, co może wyróżnić sprzęt na naszym rynku. Smartwatch zarazem wydaje się nieco ciężki – najbardziej pasować będzie chyba tym bardziej postawnym mężczyznom.

Uwagę zwraca przede wszystkim rozbudowana, wzmocniona obudowa.  Na boku smartwatcha widzimy również cyfrową koronkę. Według najświeższych doniesień sprzęt zostanie też wyposażony w odłączaną tarczę, którą można łatwo zdemontować z zewnętrznej obudowy.

Huawei’s new time piece looks interesting 🤔#HuaweiWatchGTCyber pic.twitter.com/BJAtBsRvw2

— Teme (特米)|🇫🇮🇨🇳 (@RODENT950) October 31, 2022

Huawei Watch GT Cyber – premiera i dostępność

Na ten moment nie wiemy jeszcze, czy Huawei Watch GT Cyber zadebiutuje również globalnie. Specyfikacja sprzętu pozostaje dla nas tajemnicą, podobnie jak jego cena. Potwierdzono jednak premierę w Chinach, której możemy spodziewać się już jutro, 2 listopada!

Przeczytaj również

W warzywniaku płać kryptowalutami z cashbackiem, czyli zakupy z Revolutem

Źródło