gamedec-zadebiutuje-na-konsolach-ps5.-szansa-na-“trafienie-do-pierwszej-ligi”

Gamedec zadebiutuje na konsolach PS5. Szansa na “trafienie do pierwszej ligi”

Anshar Studios – zespół odpowiedzialny za stworzenie gry Gamedecpoinformowało, że wspomniana produkcja w przyszłym roku zadebiutuje na konsolach nowej generacji PlayStation 5. Mowa tutaj o cyberpunkowym RPG-u opartym na prozie Marcina Przybyłka. W grze wcielamy się w tytułowego gamedeca, czyli prywatnego detektywa, którego zadaniem jest badanie przestępstw popełnionych w wirtualnych światach.

Gamedec zadebiutuje na konsolach PS5. Szansa na

Gamedec na PlayStation 5 w 2023 roku

Produkcja ukaże się na sprzęcie Sony w wydaniu Definitive Edition i będzie dostępna zarówno w formie pudełkowej, jak i cyfrowej. Zainteresowani mogą już dodawać grę do swojej listy życzeń w sklepie PlayStation Store.

Jesteśmy podekscytowani, że Gamedec ma szansę trafić do pierwszej ligi. Temat potencjalnego wydania gry na PlayStation przewijał się od czasu kampanii crowdfundingowej jeszcze w 2020 roku. Partnerstwo z Perp Games pozwala nam dotrzeć do nowych graczy, którzy z pewnością docenią rozbudowaną ścieżkę rozgałęzień, jaką posiada gra. Jesteśmy świadomi, że lista tytułów na konsolę PlayStation także pokazuje, iż ludzie oczekują gier z wyborami i konsekwencjami. Mamy nadzieję, że poczujecie ciężar decyzji, przed którymi staną detektywi w XXII wieku. (Jakub Kwinta, szef Anshar Studios)