genialnie-wykonany-huawei-watch-gt-2-pro-z-bateria-na-14-dni-w-swietnej-polskiej-promocji

Genialnie wykonany Huawei Watch GT 2 Pro z baterią na 14 dni w świetnej polskiej promocji

W jednym z polskich sklepów kupicie świetny smartwach od Huawei, który był niegdyś flagową propozycją tego producenta. Mowa oczywiście o Huawei Watch GT 2 Pro.

A tym sklepem jest x-kom. Huawei Watch GT 2 Pro jest w nim dostępny aktualnie w promocji za końcowo 699 złotych! Nie potrzeba żadnych kodów, ponieważ cena jest już po prostu zmieniona na tę okazyjną.

Co jednak w tej sprawie podpowiada Ceneo? Porównywarka nie ma wątpliwości, że to aktualnie najlepsza oferta w Polsce. Do zaoszczędzenia jest bowiem 100 złotych.

Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro wg Ceneo

Świetnie wykonany Huawei Watch GT 2 Pro, ale co oprócz tego?

Chociażby świetny wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED. Cechuje go przekątna 1,39″ i oczywiście kształt koła. Oprócz tego trzeba wspomnieć o rozdzielczości 454 x 454 piksele. Nie można jednak zapomnieć o tym, co go napędza. Jest to układ HiSilicon Kirin A1, którego wspiera 32 MB pamięci operacyjnej oraz 4 GB pamięci wewnętrznej.

Huawei Watch GT2 Pro

Huawei Watch GT2 Pro / fot. techManiaK

Znajdziemy tutaj także wiele czujników, które pomagają w monitorowaniu codziennej aktywności. Mowa przede wszystkim o następujących:

  • Pulsometr;
  • Pulsoksymetr;
  • Magnetometr;
  • Barometr.

Nie można zapomnieć o świetnym wykonaniu tego smartwatcha, na które składa się chociażby ceramika, szkło szafirowe, czy stopy tytanu. Nie można zapomnieć o wodoszczelności, którą potwierdza certyfikat 5 ATM. Wracając jednak do funkcji, przypomnijmy jeszcze, jakie funkcje może zaoferować w kontekście monitorowania funkcji życiowych:

  • Sen;
  • Tętno;
  • Poziom stresu;
  • Krokomierz.

Huawei Watch GT2 Pro

Huawei Watch GT2 Pro / fot. techManiaK

Nie można jednak zapomnieć o tym, co oferuje w kwestii zasilania. Tutaj zastosowano baterię o pojemności 455 mAh. Ma ona wystarczać, wg. zapewnień producenta, na maksymalnie 14 dni normalnego użytkowania.

Świetny smartwach, dobra cena = udany prezent?

W sumie, to czemu niby nie? Ten konkretny model jest z pewnością świetnym wyborem, tym bardziej w takiej promocyjnej cenie. Oszczędzamy, a osoba obdarowana takim prezentem z pewnością by nie narzekała.

No chyba, że szukacie czegoś innego, w takim razie zajrzyjcie do naszego świątecznego poradnika zakupowego.

Świąteczny poradnik zakupowy, czyli jaki prezent pod choinkę warto kupić (2022)

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.