genshin-impact-–-fan-stworzyl-niesamowite-wideo,-ktore-zachwyca-graczy

Genshin Impact – fan stworzył niesamowite wideo, które zachwyca graczy

Mamy interesującą ciekawostkę dla fanów Genshin Impact. Jeden z fanów za pośrednictwem portalu reddit.com podzielił się stworzonym przez siebie wideo. Użytkownik o nicku RedThragtusk przygotował trailer, którego wykonanie nie odbiega jakością od materiałów, do których przyzwyczaili nas topowi wydawcy. Przekonajcie się sami, wideo znajdziecie poniżej.

Genshin Impact – fan stworzył niesamowite wideo, które zachwyca graczy

Genshin Impact – zobacz fanowski trailer

Osoby znając fabułę Genshin Impact z pewnością docenią jego pracę. Jak możemy przeczytać w komentarzach pod wideo, materiał skupia się na najważniejszych dla fabuły wydarzeniach, a jednocześnie nie znajdziemy w nim żadnych psujących zabawę spoilerów. Jeden z użytkowników wskazał, że taki trailer jest idealnym materiałem promocyjnym dla osób, które dopiero chciałyby zacząć poznawać produkcję autorstwa studia MiHoYo.

Sam twórca zaznacza, że stworzenie wideo zajęło mu ponad 100 godzin, ale jego ciężka praca została doceniona przez zebraną wokół gry społeczności. Warto zaznaczyć, że przedstawione wydarzenia dotyczą historii, którą poznaliśmy od opublikowana wersji 1.0 po aktualizację oznaczoną numerem 3.2.