gotham-knights-vs-arkham-knight.-wideo-porownuje-mechaniki-i-grafike

Gotham Knights vs. Arkham Knight. Wideo porównuje mechaniki i grafikę

Gotham Knights trafiło do sklepów pod koniec ubiegłego tygodnia. Wiele osób jest zawiedzionych produkcją o rodzinie Batmana. Wśród minusów wymieniana jest konieczność uruchamiania tytułu w 30 klatkach na sekundę i brak możliwości wyboru graficznych trybów. Teraz w internecie można obejrzeć ciekawe nagranie, które porównuje ostatni tytuł od WB Games Montreal i Arkham Knight. Autorem tego nagrania jest youtuber NikTek. Wideo zamieszczamy na dole tej wiadomości.

Gotham Knights vs. Arkham Knight. Wideo porównuje mechaniki i grafikę

Na filmiku widzimy zestawienie takich elementów gameplayu jak jazda po mieście i szybowanie w przestworzach. Oprócz tego porównano elementy graficzne: deszcz i falowanie wody. Wiele osób uważa, że tytuł sprzed 7 lat wypada w tym zestawieniu lepiej niż Gotham Knights. Ale najlepiej rzucić okiem i ocenić samemu.

Gotham Knights – platformy, recenzja, wymagania sprzętowe

Gotham Knights jest dostępne na pecetach i konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tytułu nie wydano na konsole ubiegłej generacji. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem gry, to być może pomocna okaże się recenzja, którą publikowaliśmy niedawno na GRAM-ie. Znajdziecie ją tutaj. A jeśli jesteście zainteresowani graniem na PC, to pod tym adresem sprawdzicie pełne wymagania sprzętowe.