gta-iv-jeszcze-piekniejsze.-zachwycajace-screeny-z-nadchodzacego-moda-graficznego

GTA IV jeszcze piękniejsze. Zachwycające screeny z nadchodzącego moda graficznego

Twórca modów iCEnhancer 4 i RevIVe Mod do Grand Theft Auto IV wypuścił nowe screeny, pokazujące zupełnie nowe oblicze czternastoletniej gry. Hayssam Keilany od wielu lat pracuje nad kolejnymi iteracjami swoich modyfikacji, które mają zapewnić czwartej odsłonie serii przedłużone życie. Jak możemy zobaczyć na poniższych screenach, ta sztuka kolejny raz może udać się modderowi i przygody Niko Bellica znów będą błyszczeć na ekranach monitorów.

GTA IV jeszcze piękniejsze. Zachwycające screeny z nadchodzącego moda graficznego

Modyfikacje zbliżają się do swojej premiery, ale wciąż nie znamy konkretnej daty pojawienia się iCEnhancer 4 i RevIVe Mod. Na całe szczęście mody nie podzieliły losu modyfikacji Grand Theft Auto IV Definitive Edition, która pod koniec września została usunięta z powodu wysłanych roszczeń przez Take-Two Inteactive.

Pierwsza wersja moda iCEnhancer zadebiutowała na początku 2010 roku. Hayssam Keilany przez kolejne cztery lata pracował nad kolejnymi dwie wersjami. Od 2015 roku modder przygotowuje kolejną wersję, która po siedmiu latach nareszcie się ukaże i wszyscy chętni gracze będą mogli sprawdzić Grand Theft Auto IV w odświeżonej odsłonie.

GTA IV iCEnhancer 4.0 i RevlVe Mod – nowe screeny