hades-2-z-polska-wersje-jezykowa.-tworcy-szukaja-specjalistow-od-lokalizacji

Hades 2 z polską wersję językową. Twórcy szukają specjalistów od lokalizacji

Hades 2 z polską wersję językową. Twórcy szukają specjalistów od lokalizacji

Jedną z niespodzianek na gali The Game Awards 2022 była zapowiedź gry Hades 2, czyli kontynuacji świetnie przyjętego i uznanego roguelike’a od studia Supergiant Games. Wczoraj natomiast deweloperzy opublikowali nową ofertę pracy, która potwierdziła świetną wiadomość dla graczy z Polski. Okazuje się bowiem, że nadchodzący sequel – podobnie jak pierwowzór – doczeka się rodzimej wersji językowej.

Hades 2 doczeka się polskiej wersji językowej – potwierdza Supergiant Games

Na oficjalnym profilu Supergiant Games na portalu społecznościowym Twitter opublikowano wpis, w którym poinformowano, że studio szuka specjalistów, którzy pomogą przetłumaczyć grę Hades 2 nie tylko na język polski, ale także m.in. na francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, koreański, portugalski czy też rosyjski.

Widać więc, że deweloperom zależy, aby nadchodzący sequel dotarł do możliwie jak największej liczby graczy. Na stronie studia ujawniono również stawki za tłumaczenia. Okazuje się, że zainteresowani otrzymają 25 centów za każde przetłumaczone słowo. Więcej informacji na temat wspomnianej oferty znajdziecie pod tym adresem.

Wzorem pierwszej części Hades 2 zadebiutuje w pierwszej kolejności we wczesnym dostępie wyłącznie na komputerach osobistych. Więcej informacji na temat debiutu gry w programie Early Access mamy otrzymać w tym roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Wczytywanie ramki mediów.