halloweenowy-tydzien-z-epic-games.-odbierz-warhammer-i-saturnalia-zupelnie-za-darmo! 

Halloweenowy tydzień z Epic Games. Odbierz Warhammer i Saturnalia zupełnie za darmo! 

Epic Games Store przygotował niespodziankę dla fanów halloweenowych wrażeń z dreszczykiem – na internautów czekają gry za darmo! Producent udostępnia nam tym razem propozycje idealne na nadchodzące święto strachów.

Pierwsza z dzisiejszych propozycji od Epic Games na ten tydzień to  Warhammer 40,000: Mechanicus, czyli strategiczna gra turowa, w której gracze sprawują kontrolę nad oddziałami wyznawców kultu maszyn, Adeptus Mechanicus.

Każda decyzja gracza ukształtuje przyszłe misje i ostatecznie zadecyduje o losie oddziałów w ponad 50 ręcznie zaprojektowanych misjach – to bez wątpienia ciekawa propozycja na długie jesienne wieczory.

Przejdźmy do drugiej propozycji. Epic Games Store ma dla nas również rozgrywkę w Saturnalia. To gra detektywistyczna w konwencji survival horroru, czyli idealna propozycja na zbliżający się halloweenowy weekend – nie będzie czasu na nudę. Warto też zaznaczyć, że gra ma dziś swoją premierę!

gry za darmo

fot. Epic Games

Gry za darmo od Epic Games – gdzie odebrać?

Obie gry, tj. Warhammer 40,000: Mechanicus i Saturnalia dostępne będą do odebrania w Epic Games Store już od dziś, a dokładniej od godziny 17:00 na tej stronie internetowej. Na odebranie prezentu czas mamy przez najbliższy tydzień.

Warto dodać, że jeszcze dziś do godziny 16:59 mamy okazję na odebranie zeszłotygodniowych prezentów, tj. Evoland Legendary Edition oraz Fallout 3: Edycja Gry Roku.

Przeczytaj również

Nie wierzę w to co widzę. Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

Źródło