henry-cavill-rezygnuje-z-roli-geralta!-poznajcie-nowego-wiedzmina-od-netflixa

Henry Cavill rezygnuje z roli Geralta! Poznajcie nowego Wiedźmina od Netflixa

Netflix poinformował, że Henry Cavill nie będzie dłużej wcielał się w Geralta z Rivii. W nadchodzącym trzecim sezonie po raz ostatni zobaczymy aktora w serialowym Wiedźminie. Ma to prawdopodobnie związek z powrotem Cavilla do roli Supermana i pracami nad kolejnym filmem o słynnym superbohaterze. Prace nad czwartym oraz piątym sezonem już trwają i platforma podała, że nowym Geraltem został Liam Hemsworth.

Henry Cavill rezygnuje z roli Geralta! Poznajcie nowego Wiedźmina od Netflixa

Moja podróż jako Geralta z Rivii była wypełniona zarówno potworami, jak i przygodami, i niestety, odłożę swój medalion i miecze w 4 sezonie. Zamiast mnie fantastyczny Liam Hemsworth przejmie płaszcz Białego Wilka. Jak w przypadku największych postaci literackich, podaję pochodnię z szacunkiem dla czasu spędzonego na wcielaniu się w Geralta i entuzjazmu, aby zobaczyć podejście Liama ​​do tego najbardziej fascynującego i pełnego niuansów bohatera. Liam, drogi panie, ta postać ma tak wspaniałą głębię, ciesz się zanurzeniem w niej i przekonaj się, co sam możesz w niej znaleźć – powiedział Cavill w oświadczeniu.

Jako fan Wiedźmina nie mogę się doczekać możliwości zagrania Geralta z Rivii. Henry Cavill był niesamowitym Geraltem i jestem zaszczycony, że wręcza mi lejce i pozwala mi wziąć ostrza Białego Wilka na kolejny rozdział jego przygody. Henry, od lat jestem twoim fanem i zainspirowało mnie to, co wniosłeś do tej ukochanej postaci. Może i wchodzę w za duże buty, ale jestem naprawdę podekscytowany, że wkroczę do świata Wiedźmina – oświadczył Liam Hemsworth.

Liam Hemsworth to młodszy brat Chrisa Hemswortha, którego widzowie mogą znać z takich filmów, jak Igrzyska śmierci oraz Dzień Niepodległości: Odrodzenie. Wkrótce aktora zobaczymy w Poker Face, produkcji wyreżyserowanej przez Russella Crowe’a.

To już oficjalne: Wiedźmin powraca w sezonie 4, a Henry Cavill przekaże swoje miecze Liamowi Hemsworthowi jako nowemu Geraltowi z Rivii po sezonie 3. Witamy w rodzinie Wiedźminów, @LiamHemsworth!

Wczytywanie ramki mediów.