hitowe-samsung-galaxy-s20-fe-5g-i-galaxy-a52s-5g-kupisz-teraz-w-genialnych-cenach!

Hitowe Samsung Galaxy S20 FE 5G i Galaxy A52s 5G kupisz teraz w GENIALNYCH cenach!

Czy jest coś lepszego niż Samsung Galaxy S20 FE 5G w znakomitej cenie? Tak, gdy w tym samym czasie w wybitnej promocji dostępny jest Samsung Galaxy A52s 5G! Te dwa niezwykle opłacalne telefony kupisz teraz dużo taniej niż w Polsce. Jest jednak pewien haczyk…

Jeśli miałbym wskazać telefon Samsung, który mógłby rywalizować z olbrzymią konkurencją o miano króla opłacalności, to kandydatów byłoby tak naprawdę dwóch: Samsung Galaxy S20 FE 5G lub Samsung Galaxy A52s 5G.

Teraz ich bratobójcza rywalizacja na tym polu weszła na jeszcze wyższy poziom, gdyż dostępne są w znakomitych ofertach promocyjnych za genialne pieniądze. Niestety, nie w Polsce, a u Niemca.

Superopłacalne telefony Samsung w znakomitych cenach

W niemieckim sklepie Media Markt smartfon Samsung Galaxy S20 FE 5G 6/128 GB sprzedawany jest teraz w cenie 339 euro, co daje nam niecałe 1600 zł. W Polsce nie ma szans na lepszą ofertę, a w oficjalnej dystrybucji ceny zwariowały przed Black Friday (przypadek?).

Jeśli chodzi o Samsung Galaxy A52s 5G, to niemiecki T-Mobile sprzedaje go w ofercie bez umowy za 219 euro, czyli troszkę ponad 1030 zł. Tymczasem u nas, według Ceneo, zapłacić trzeba niecałe 1400 zł.

Samsung Galaxy A52s 5G SM-A528 6/128GB Czarny Ceneo

Samsung Galaxy S20 FE 5G SM-G781 6/128GB Ceneo

W tej okazji jest jeden haczyk

Problem polega na tym, że żaden z tych sklepów nie oferuje wysyłki do Polski. Przykro mi. Co można zrobić? Jest kilka opcji, które przedstawiam poniżej.

Trzeba skorzystać z pomocy rodziny w Niemczech, wybrać się po telefon osobiście lub skorzystać z ofert pośredników, takich jak Mailboxde, BODYCAR1 lub z jednej z ofert na Allegro. Trzeba dodatkowo dopłacić kilkanaście złotych.

Uprzedzam jednak, że to ostatnie rozwiązanie może zostać rozpoznane przez sklep i wysyłka nie dojdzie do skutku. Jeśli nie chcesz się bawić w tego typu rzeczy, to nie jest oferta dla Ciebie.

Bezproblemowo kupisz za to Galaxy S22… różowego

Znacznie prościej można skorzystać z promocji włoskiego Amazonu na Samsung Galaxy S22 w cenie 599 euro, czyli ~2865 złotych. Wysyłka do Polski jest bezproblemowa. Tutaj jednak trzeba pogodzić się z różową wersją kolorystyczną.

Czy muszę komuś przedstawiać przecenione smartfony Samsung?

O Galaxy S20 FE i Galaxy A52s 5G pisaliśmy na łamach gsmManiaKa już wielokrotnie. Trudno się temu dziwić, gdyż to telefony o świetnym stosunku jakości do ceny. Najprawdopodobniej są to także najbardziej opłacalne smartfony Galaxy w historii.

Podejrzewam, że osoby zainteresowane zakupem jednego z tych modeli będą miały dylemat: czy warto dopłacić 600 zł do lepszego Galaxy S20 FE? Ekstra dostajemy:

  • lepszy, ex-flagowy procesor Snapdragon 865,
  • teleobiektyw,
  • ładowanie bezprzewodowe,
  • metalową ramkę,
  • trochę wyższy stopień odporności na wodę.

Czy to wszystko warte jest 6 stówek? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam.

Jaki telefon wybrać? Świetnie wyceniony! Te smartfony warte są każdej Twojej złotówki

Źródło: 1, 2

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.