indiana-jones-5-na-pierwszym-zwiastunie.-material-z-d23-expo-wyciekl-do-sieci

Indiana Jones 5 na pierwszym zwiastunie. Materiał z D23 Expo wyciekł do sieci

Podczas tegorocznego D23 Expo na panelu poświęconemu Lucasfilm zaprezentowano pierwszy zwiastun Indiany Jonesa 5. Niestety pokaz trailera odbył się za zamkniętymi drzwiami i materiał nie trafił do sieci. Jednej z osób zgromadzonej w hali udało się nagrać zwiastun telefonem. Nagranie nie jest zbyt dobrej jakości, ale możemy zobaczyć całą zapowiedź filmu.

Indiana Jones 5 na pierwszym zwiastunie. Materiał z D23 Expo wyciekł do sieci

Indiana Jones 5 – wyciek zwiastuna

Zwiastun rozpoczyna się od ujęcia na pustynne miasto oświetlone promieniami słońca. Następnie widzimy pościg dwóch riksz na ulicy, a w jednej z nich znajduje się Indiana Jones grany przez Harrisona Forda. Trwający 1 minutę i 43 sekundy zwiastun pełnej jest akcji, jak również retrospekcji na młodszego Indy’ego. Z materiału wiemy również, że nowa postać o imieniu Helena, grana przez Phoebe Waller-Bridge, jest córką chrzestną archeologa. Jeżeli nie boicie zepsuć sobie wrażeń z pierwszego materiału z filmu i chcecie obejrzeć zwiastun już teraz, to nagranie znajdziecie pod tym adresem.

Reżyserem filmu jest James Mangold. W obsadzie znaleźli się: Harrison Ford, Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Thomas Kretschmann, Boyd Holbrook, Shaunette Renée Wilson, Toby Jones, Antonio Banderas, oraz Olivier Richters.

Indiana Jones 5 zadebiutuje w kinach 30 czerwca 2023 roku.