iphone-15-ultra-bedzie-tak-wytrzymaly,-ze-bedzie-mogl-sluzyc-za-mlotek

iPhone 15 Ultra będzie tak wytrzymały, że będzie mógł służyć za młotek

Coraz więcej wiemy, mimo premiery za prawie rok o iPhone 15 Ultra, który zastąpi w rodzinie model „Pro Max”. Wygląda na to, że nowy super-flagowiec od Apple będzie jeszcze bardziej produktem „premium” od swojego poprzednika w kwestii wykonania oraz użytych materiałów.

Czy iPhone 15 Ultra będzie drogi? Tak. Czy otrzyma coś ekstra w porównaniu z iPhone 15 Pro?

Zdecydowanie tak. A co będzie go w takim razie wyróżniało jeszcze mocniej? To, z jakiego materiału otrzyma obudowę.

iPhone 15 Ultra z tytanową obudową

Jak donosi serwis ITHome za sprawą jednego z informatorów, jakim jest LeaksApplePro, amerykański gigant może zdecydować się na ulepszenie iPhone 15 Ultra pod kątem wytrzymałości oraz jeszcze mocniejszego odczucia obcowania z produktem premium.

iPhone 15 Ultra

iPhone 15 Ultra / fot. 4RMD

Mowa tutaj o zmianie stali nierdzewnej jako składowej ramy urządzenia, na tytan. Spowodowałoby to zagwarantowanie jeszcze większej odporności na uszkodzenia, czy zarysowania przy jednoczesnym zachowaniu wagi urządzenia.

Apple już takie rozwiązanie wprowadził, chociażby zegarki Amerykanów, czyli Apple Watch korzystają niekiedy z tytanowej obudowy.

Czy jednak po ostatniej wpadce ze „szkłem szafirowym” w Apple Watch Ultra i tutaj nie ujrzymy „domieszki tytanu” zamiast w pełni tytanowej obudowy?

Bo Apple, jak to Apple, lubi przywalić w…

Mogliście ostatnio przeczytać o tym, że jeden z polskich tech-YouTuberów, a konkretniej nieantyfan, który głównie zajmuje się właśnie tematyką produktów od Apple, jakimś cudem zarysował w domu Apple Watch Ultra, który miał mieć ochronę wyświetlacza ze szkła szafirowego.

Owe szkło można zarysować albo innym szafirem, albo diamentem, więc ciekawe zdarzenie.

Smartwatch za 4799 zł ze szkłem, które łatwo się rysuje? Oj Apple, ktoś tu przyoszczędził…

Źródło