jesien-z-t-mobile:-konsole-do-gier-xbox-wraz-z-setkami-gier-w-subskrypcji

Jesień z T-Mobile: Konsole do gier Xbox wraz z setkami gier w subskrypcji

Do jesiennej oferty T-Mobile wkraczają konsole Xbox Series S i Xbox Series X w ratach 0% z dwuletnią subskrypcją Xbox All Access. Na użytkowników sieci na początek czeka też rabat.

T-Mobile rozszerza swoją ofertę urządzeń. Od teraz u magentowego operatora kupimy nie tylko smartfony czy smartwatche, ale również konsole do gier. W portfolio sieci znajdziemy teraz dwie konsole, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Konsole Xbox Series S oraz Xbox Series X dostępne będą w T-Mobile w ratach 0% wraz z dwuletnią subskrypcją gier Xbox All Access.

Wybierając taką subskrypcję, otrzymujemy nielimitowany dostęp do platformy Xbox Game Pass Ultimate, w skład której wchodzą setki gier na konsolę, ale także PC, telefony i tablety oraz multiplayer online za pośrednictwem Xbox Live Gold.

T-Mobile dodaje, że klienci, którzy zdecydują się na subskrypcję All Access mogą liczyć dostęp do premierowych gier od Xbox Game Studios, takich jak „Halo Infinite”, „Psychonauts 2” czy „Forza Horizon 5”.

fot. T-Mobile

fot. T-Mobile

Konsole Xbox w T-Mobile – ile to kosztuje?

Konsole dostępne są w portfolio T-Mobile już od dziś, tj. wtorku 25 października. A ile zapłacimy za taką przyjemność? To zależy od wyboru konkretnej konsoli.

Rata za tańszą konsolę Xbox Series S wraz z subskrypcją to bowiem koszt 111 złotych miesięcznie. Za nieco droższą konsolę Xbox Series X zapłacimy już natomiast 155 złotych miesięcznie.

Dobra wiadomość jest taka, że klienci wybierający zakup urządzenia razem z usługami abonamentowymi przy umowie na 24 miesiące (w taryfach M, L lub w ofercie konwergentnej z internetem światłowodowym albo internetem domowym) otrzymają od operatora pierwszą ratę gratis w prezencie. Przy zakupie możemy więc oszczędzić do nawet 150 złotych.

Więcej szczegółów dotyczących nowej oferty znajdziesz na tej dedykowanej stronie internetowej operatora.

Przeczytaj również

Niedrogi i obiecujący smartwatch Huawei w Polsce. AMOLED, bateria na 2 tygodnie i promocja na start!

Źródło: informacja prasowa