kliencie-orange-flex:-lec-do-apki-i-zamawiaj-sluchawki-tws-samsung-za-grosze-z-cashbackiem!

Kliencie Orange Flex: leć do apki i zamawiaj słuchawki TWS Samsung za grosze z cashbackiem!

Przyjemne słuchawki bezprzewodowe od koreańskiej firmy doczekały się cudownej wręcz promocji. Teraz Samsung Galaxy Buds 2 kupicie w zawrotnie niskiej cenie!

Klienci Orange Flex szukając słuchawek TWS są w bardzo dobrej sytuacji. Mogą bowiem kupić Galaxy Buds 2 w promocji za 399 złotych.

To jednak nie cała niespodzianka. Do 11 grudnia trwa bowiem akcja z cashbackiem. Odliczając go od tej ceny, wychodzi nam końcowo 99 złotych!

Cały regulamin promocji Samsung cashback znajdziecie pod linkiem.

Jak to się ma w porównaniu do innych ofert? Ceneo mówi, że druga najlepsza oferta to ~540 złotych, które zmienia się w ~240 złotych po cashbacku. Oszczędność wynosi więc nadal 140 złotych!

Galaxy Buds 2

Samsung Galaxy Buds 2 wg Ceneo

Co oferują słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds 2?

Za taką kasę – wszystko. Dosłownie, jakość dźwięku, czy czasy pracy na baterii… za 99 złotych to cud techniki, ale przejdźmy jednak do nieco poważniejszego tonu. Za dźwięk odpowiadają oczywiście przetworniki audio o średnicy membrany 11,2 mm.

Słuchawki bezprzewodowe

etui Samsung Galaxy Buds 2/ fot. producenta

Oprócz jednak samych przetworników, ważna jest łączność. Ta zapewniania jest przez Bluetooth 5.2, a nad jej jakością czuwają kodeki SBC, AAC i Samsung Scalable. Nie mogło także zabraknąć aktywnej redukcji szumów (ANC), która w tych słuchawkach „zjada” wszystko w tej kasie.

Słuchawki bezprzewodowe

fot. Samsung

Jak natomiast wygląda działanie akumulatorów? Zapewniają one maksymalnie 29 godzin korzystania z tych słuchawek TWS. Oczywiście przy korzystaniu z  ANC czas ten skraca się. Warto także wspomnieć o tym, że Galaxy Buds 2 są wodoszczelne, a potwierdza to certyfikat IPX2. Ciekawostką może także być możliwość ładowania etui za pomocą indukcji.

Słuchawki TWS jak marzenie za 99 złotych? Zdecydowanie tak

Co tu w sumie dużo mówić, Galaxy Buds 2 nie mają wad w takiej cenie. Są to słuchawki, które tak naprawdę nie mają także konkurencji za około 100 złotych. Dlatego też kupując je, nie ryzykujecie za bardzo nic, bo nic lepszego nie kupicie.

Samsung z pewnością na nich zarobi, bo raczej nie sprzedał ich do Orange za taką właśnie cenę. Nothing Phone 1 natomiast zarabia wyłącznie na siebie.

Czy produkując telefony, można na nich zarobić NIC? Ta marka twierdzi, że tak

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.