kolejna-darmowa-gra-pc-na-gog?-gracze-moga-szykowac-sie-na-jeszcze-jeden-prezent

Kolejna darmowa gra PC na GOG? Gracze mogą szykować się na jeszcze jeden prezent

Okres świąteczno-noworoczny wciąż trwa, a to oznacza kolejne prezenty dla posiadaczy komputerów osobistych. Codziennie o 17:00 gracze mogą odbierać następne darmowe gry w Epic Games Store, ale to nie koniec atrakcyjnych ofert, w których można rozbudować swoją bibliotekę cyfrowych gier. Również na GOG.com trwa obecnie Zimowa Wyprzedaż, podczas której sklep zaproponował użytkownikom pecetów już kilka gier, a kolejna jest już w drodze. Według najnowszych przecieków już jutro gracze odbiorą jeszcze jeden prezent na PC.

Kolejna darmowa gra PC na GOG? Gracze mogą szykować się na jeszcze jeden prezent

GOG.com z kolejnym świątecznym prezentem dla graczy na PC

Według serwisu Dealabs już jutro, 27 grudnia, o godzinie 15:00 czasu polskiego w sklepie GOG.com za darmo będziecie mogli odebrać Worms Revolution Gold Edition. Doskonale znana gra z serii strategiczno-zręcznościowej od Team17 dostępna będzie do odebrania wyłącznie przez trzy dni, czyli do 30 grudnia.

Platforma GOG.com jak dotąd nie potwierdziła tego wycieku, ale Dealabs już wcześniej trafnie podawało informacje dotyczące kolejnych darmówek, więc warto będzie jutro wejść na stronę sklepi, aby przekonać się, czy rzeczywiście gracze otrzymają kolejny darmowy prezent.