kolejny-sredniak-z-serii-realme-10-zapozowal-na-zywo.-czekam-na-te-premiere

Kolejny średniak z serii realme 10 zapozował na żywo. Czekam na tę premierę

Seria realme 10 dostarcza mi wyjątkowo dużo frajdy i zabawy. Premiera zaplanowana jest na listopad 2022 roku. Tym razem dotarliśmy do zdjęć przedstawiających model realme 10 Pro+.

  • realme 10 Pro+ zapozwał na zdjęciach.
  • Dzięki temu znamy układ oraz ilość kamerek smartfona.
  • Telefon zadebiutuje w listopadzie 2022 roku.

realme 10 Pro+ pozuje na zdjęciach niczym francuska modelka

Zacznę od przypomnienia modelów z całej serii: realme 10 5G, realme 10 Pro 5G, realme 10 4G, realme 10 Pro+ (5G) oraz realme 10i. Pierwsza z premier zaplanowana została na 9 listopada 2022 roku, a zadebiutuje wtedy podstawowa wersja telefonu (realme 10 4G).

Prezentacja kolekcji realme 10 zaplanowana jest na listopad bieżącego roku. Z tym że na różnych rynkach smartfony mogą pojawiać się w różnym czasie. Nie jest więc powiedziane, że wymienione urządzenia od razu ujrzymy także u nas.

Wiemy natomiast, że realme 10 Pro+ zapozował na zdjęciach. Przez co znamy, chociażby liczbę aparatów na tylnym panelu. Będzie ich trzy. Rozmieszczone zostaną w dwóch sporych „ringach”, a jednostka główna zajmuje górny z nich.

realme 10 Pro+ / fot. @Agarwaji_Tech via gizmochina.com

realme 10 Pro+ / fot. @Agarwaji_Tech via gizmochina.com

Fotografie ukazują także przedni panel. Kamerka selfie znajdzie się w wycięciu w kształcie dziurkacza i będzie osamotniona. W przeciwieństwie do rzekomego układu aparatów przyszłego Apple iPhone 15 Ultra.

Sprawdź także

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 2023 ujawnia wydajność godną… 2020 roku

Źródło