laurence-fishburne-wbija-szpilke-w-matrixa-4.-aktor-zawiedziony-filmem

Laurence Fishburne wbija szpilkę w Matrixa 4. Aktor zawiedziony filmem

Matrix Zmartwychwstania nie został ciepło przyjęty przez widzów. Powrót serii po osiemnastu latach jeszcze długo Warner Bros. będzie odbijać się czkawką. Wytwórnia miała stracić na filmie ponad 100 milionów dolarów, więc fani serii nie mają co liczyć na kolejny powrót Neo i Trinity, a tym samym Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss. Niestety w czwartej części Matrixa zabrakło Laurence’a Fishburne’a, a w nowego Morfeusza wcielił się Yahya Abdul-Mateen II. Fishburne długo nie dzielił się swoją opinią o filmie, ale w wywiadzie dla Variety ujawnił, że nie jest wielkim fanem.

Laurence Fishburne wbija szpilkę w Matrixa 4. Aktor zawiedziony filmem

Aktor podczas rozmowy został zapytany, czy widział Matrix Zmartwychwstania. Gwiazda trylogii odpowiedziała, że tak i przyznała, że film nie spełnił jego oczekiwań, ale też nie był tak zły, jak można było przypuszczać.

Nie było tak źle, jak myślałem, i nie było tak dobre, jak się spodziewałem. Ale myślę, że Carrie-Anne i Keanu naprawdę zrobili swoje.

Wczytywanie ramki mediów.

Po chwili Fisburne został zapytany, czy nie czuje, że przegapił powrót po tylu latach brakiem angażu w czwartej części. Chociaż ton jego wypowiedzi wskazuje na coś innego, to aktor całkowicie zaprzeczył.