mile-high-taxi-to-klon-crazy-taxi-z-latajaca-taksowka.-pokazano-trailer

MiLE HiGH TAXi to klon Crazy Taxi z latającą taksówką. Pokazano trailer

MiLE HiGH TAXi to gra niezależna o zawodzie taksówkarza, za której tworzenie odpowiada Cassius John-Adams. Autor wzorował się na Crazy Taxi, z tym małym wyjątkiem, że jego produkcja prezentuje nieco bardziej futurystyczną wizję świata. W MiLE HiGH TAXi trafiamy do XXIV wieku i mamy za zadanie rozwozić pasażerów latającym pojazdem.

MiLE HiGH TAXi to klon Crazy Taxi z latającą taksówką. Pokazano trailer

Indyk ma oferować trzy różne tryby, trzech taksówkarzy i trzy pojazdy. Osoby, którymi będziemy świadczyć swoje usługi, zbierzemy z dachów i balkonów wieżowców. Jak to wszystko mniej więcej wygląda, możecie zobaczyć na filmiku, który publikujemy na dole tej wiadomości. Jakość grafiki zdaje się lekko odstawać od tego, do czego przyzwyczaiły nas “dzisiejsze” wysokobudżetowe produkcje, ale przynajmniej pomysł na grę jest fajny.

Premiera MiLE HiGH TAXi

Na razie nie znamy dokładnej daty debiutu – tytuł miał zadebiutować lada dzień, ale chyba coś się w tej kwestii zmieniło i deweloper potrzebuje jeszcze trochę czasu. Aktualnie na Steamie widnieje informacja o tym, że MiLE HiGH TAXi trafi do sklepu Valve “niebawem”.