motorolo-z-18-gb-ram,-zmiatasz-z-planszy!-dawno-nie-widzialem-tak-pieknego-flagowca-–-zobacz-i-ty

Motorolo z 18 GB RAM, zmiatasz z planszy! Dawno nie widziałem tak pięknego flagowca – zobacz i Ty

Motorola Moto X40 Pro po raz pierwszy zdradza design na dokładnych renderach. Znamy też część specyfikacji nowego flagowca. Co zaoferuje i czy warto będzie ją kupić?

Koniec roku to zawsze okres oczekiwania na nowego flagowca Motoroli. Należąca do Lenovo legenda zbroi się przed premierą Motoroli Moto X40 Pro. To ich pierwszy flagowiec z nowym SoC Qualcomma. Dzisiaj poznaliśmy wygląd i design urządzenia.

Motorola Moto X40 Pro pozuje na renderach

To imponujące, jak bardzo różnią się tanie i flagowe smartfony Motoroli. W tych tańszych króluje bardzo gruby podbródek. Na topowe można z zachwytem patrzeć godzinami. Front Motoroli Moto X40 Pro jest niemal w całości wypełniony przez ekran. Wiemy, że będzie to 6.67″ matryca OLED LTPO. Nie mierzyłem tego co do piksela, ale górna i dolna ramka wyglądają bardzo symetrycznie.

Motorola Moto X40 Pro

Motorola Moto X40 Pro / fot. MySmartPrice & OnLeaks

Mogę się mylić, ale wyświetlacz Motoroli Moto X40 Pro wygląda mi na płaski. Zagięte zdają się tylko krawędzie szkła. To coraz bardziej popularny zabieg. Ostatnio widziałem go podczas testu Huawei Mate 50 Pro. Robi świetne wrażenie, nie psuje ergonomii i sprawia, że smartfon wygląda na cieńszy, niż jest w rzeczywistości.

Motorola Moto X40 Pro

Motorola Moto X40 Pro / fot. MySmartPrice & OnLeaks

Przejdźmy na tylny panel. Ten element podoba mi się jeszcze bardziej. Matowe szkło na renderach wygląda niemal na metal. Coś w stylu szczotkowanego aluminium. Bardzo dawno nie mieliśmy z nim do czynienia. Przez bezprzewodowe ładowanie raczej nigdy już nie wróci.

Zaskakująco mała jest też wyspa aparatów. Motorole nigdy nie należały od grona najlepszych fotosmartfonów, ale tutaj jest wyjątkowo skromnie. Nic dziwnego – najlepsze matryce w ich ofercie trafiają raczej do ich flagowców w wariancie Ultra. Dobrze chociaż, że tutaj nie zabraknie teleobiektywu.

Motorola Moto X40 Pro

Motorola Moto X40 Pro / fot. MySmartPrice & OnLeaks

Interesuje Cię dokładna specyfikacja Motoroli Moto X40 Pro? Znamy ją dzięki bazie TENNA. Opracowanie poszczególnych podzespołów znajdziesz w poniższym materiale. Szykuje się naprawdę mocarny flagowiec.

Jednak nie pierwsza, ale i tak niesłychanie prędka. Zapowiedź premiery Motorola Moto X40

Źródło