na-horyzoncie-pojawil-sie-realme-gt-neo-4.-ale-to-bedzie-mocarz

Na horyzoncie pojawił się realme GT Neo 4. Ale to będzie mocarz

Wszystkie znaki na niebie zapowiadają niedaleką premierę ciekawego telefonu. Najprawdopodobniej mowa o realme GT Neo 4. Pewności w 100% nie ma, ale są za to szczegóły dotyczące specyfikacji.

Za pośrednictwem strony weibo.com udało poznać się specyfikację nadchodzącego telefonu. Wygląda na to, że mowa o realme GT Neo 4. Smartfon najpewniej zadebiutuje końcem grudnia 2022 roku lub początkiem roku przyszłego.

Potwierdzenia i pewności nie ma, ale za to są informacje dotyczące technikaliów.

Rzekomy realme GT Neo 4 wkrótce pojawi się na salonach

Popularny leakster digital chat station udostępnił informacje na temat nadchodzącego smartfona. Jak wskazuje strona gizmochina.com, mowa (najprawdopodobniej) o realme GT Neo 4.

Jeśli przeciek się potwierdzi, to debiutu urządzenia możemy oczekiwać końcem bieżącego roku lub początkiem roku kolejnego. Zapowiada się godny następca modelu realme GT Neo 3, którego test znajdziesz na naszej stronie.

Nadchodzący GT Neo 4 otrzyma procesor Snapdragon 8+ Gen 1. Układ niezwykle wydajny. Dlatego nie mogło go zabraknąć na liście najwydajniejszych procesorów mobilnych.

realme GT Neo 3

realme GT Neo 3 / fot. gsmManiaK

Za wyświetlanie treści odpowie ekran z odświeżaniem 144 Hz. Jego rozdzielczość wyniesie 1.5 K. Nie zabraknie również wsparcia przyciemniania 2160Hz PWM. Spodziewamy się wykonania w technologii OLED.

Bateria o pojemności 4500 mAh wspierana będzie przez ładowanie o mocy 100 W. Taka konfiguracja jest krokiem wstecz względem poprzedniej wersji urządzenia i mam na myśli wersję z większą mocą, bo były dwie: z ładowaniem 150 W oraz 80 W.

Sprawdź także

Właśnie tak 14 lat temu miał wyglądać pierwszy smartfon z systemem Android

Źródła: 1, 2