nadchodzi-fabularny-dodatek-do-gta-online.-mamy-date-premiery

Nadchodzi fabularny dodatek do GTA Online. Mamy datę premiery

Przychodzimy z dobrą wiadomością dla wszystkich fanów gry Grand Theft Auto Online. Przedstawiciele studia Rockstar Games oficjalnie zapowiedzieli nowy dodatek fabularny pod tytułem Los Santos Drug Wars. Dowiedzieliśmy się, że nowe psychoaktywne źródło chaosu pojawi się w grze już 13 grudnia na wszystkich platformach sprzętowych, czyli komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Poniżej znajdziecie więcej informacji na temat dodatku.

Nadchodzi fabularny dodatek do GTA Online. Mamy datę premiery

GTA Online: Los Santos Drug Wars – nowy dodatek

Udajcie się do hrabstwa Blaine i połączcie siły ze starym kumplem Nerwowym Ronem oraz nową grupą odmieńców z misją odciśnięcia piętna na handlu psychodelikami w Los Santos. Walczcie z niecodzienną koalicją bogatych hipisów i motocyklistów oraz produkujcie silne psychodeliki w mobilnej wytwórni podczas pierwszego rozdziału dużej, dwuczęściowej aktualizacji fabularnej do GTA Online.

Rozszerzenie skoncentruje się na walkach gangów narkotykowych w hrabstwie Blaine. Gracze dołączą do starego znajomego – Nerwowego Rona – z którym zawalczą o dominację na lokalnym rynku. Deweloperzy ujawnili, że w ramach dodatku do gry wprowadzone zostaną nowe formy biznesu, niedostępne wcześniej pojazdy, a także nowe misje. Warto w tym momencie zaznaczyć, że nadchodzący update będzie pierwszą z dwóch części aktualizacji fabularnej. Nowej zawartości będzie więc znacznie więcej.