najbardziej-wyczekiwany-sredniak-2022-roku-wreszcie-w-wersji-global!-kiedy-w-polsce

Najbardziej wyczekiwany średniak 2022 roku wreszcie w wersji Global! Kiedy w Polsce

Czy Redmi Note 12 (Pro) trafi do Polski w grudniu 2022 roku? Wątpliwe, ale przynajmniej pojawi się w wersji Global. Co z ceną?

Redmi Note 12 (Pro) to na pewno najbardziej oczekiwany średniak ostatnich miesięcy. Po sukcesie w Chinach czas na podbój kolejnych rynków. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że już niedługo wyjdzie poza Państwo Środka. Kiedy trafi na półki polskich sklepów?

Redmi Note 12 (Pro) nareszcie z premierą w wersji Global?

Profil Redmi India podzielił się informacją o rychłej premierze serii Redmi Note 12 poza Chinami. Nie podali jeszcze daty, ale na pewno stanie się to jeszcze w grudniu. Czy to samo można powiedzieć o polskiej premierze? Niestety nie sądzę. Tutaj nadal stawiałbym na końcówkę pierwszego kwartału 2023 roku.

Redmi Note 12

Redmi Note 12 nareszcie z premierą w wersji Global? / fot. producenta

Redmi Note 12 (Pro) oficjalnie. Specyfikacja powala, a co z ceną?

Liczysz do tego na polski debiut najmocniejszego Redmi Note 12 Pro z ładowaniem 210 W i aparatem 200 MP? Sporo wskazuje na to, że nigdy do tego nie dojdzie. Z drugiej strony – wyposażony w ładowanie 120 W Redmi Note 11 Pro+ 5G też miał do nas nie trafić, a bez problemu kupisz go w polskich sklepach.

Jakie mogą być polskie ceny? Stawiałbym na przeniesienie ich 1:1 z Chin. Niestety, nie chodzi mi o przeliczenie z juanów, ale o gołe liczby. W takim przypadku Redmi Note 12 Pro kosztowałbym 1699 złotych. A to i tak jest optymistyczny scenariusz.

Redmi Note 12 będzie kolejnym powodem, dla którego na nowo pokochasz tę serię. Producent ogłosił, że już 300 milionów z Was stało się posiadaczami jednego z nich.

Te telefony ma już 300 milionów ManiaKów. Powiedz szczerze – ile z nich miałeś?

Źródło