najczesciej-polecany-przez-nas-samsung-–-bo-jest-super-–-dostaje-najwazniejsza-aktualizacje-w-historii

Najczęściej polecany przez nas Samsung – bo jest super – dostaje najważniejszą aktualizację w historii

Nie dostałeś aktualizacji do Androida 13 na swoim Samsung Galaxy S20 FE LTE ze  Snapdragonem 865? Sprawdź ponownie, bo Samsung nareszcie ją wypuścił!

Jakiś czas temu pisaliśmy o aktualizacji Samsunga Galaxy S20 FE do Androida 13. Wszystko fajnie, ale nowy system nie pojawił się na najbardziej opłacalnym wariancie. Na szczęście producent nareszcie naprawił swojego króla promocji. Pewnie jeszcze dzisiaj będziesz mógł zainstalować nowe oprogramowanie.

Samsung Galaxy S20 FE z Androidem 13 wreszcie w wersji z LTE i Snapdragonem

Samsunga Galaxy S20 FE albo się kocha, albo się kocha. To zdecydowanie najbardziej opłacalny smartfon koreańskiego producenta od lat. I jeden z najbardziej opłacalnych smartfonów 2022 roku. Można się ze mną nie zgodzić, ale moim zdaniem to wariant ze Snapdragonem 865 i LTE był prawdziwym królem opłacalności. I z jakiegoś powodu to właśnie jego Samsung pominął w pierwszej fazie aktualizacji do Androida 13.

Samsung Galaxy S20 FE

Samsung Galaxy S20 FE / fot. producenta

Miało to miejsce w drugiej połowie listopada. Trochę mnie to zdziwiło, ale rozumiałem, że pewnie nie jest to wariant produkowany w największej ilości sztuk. Jeśli masz ten model (SM-G780G), to na pewno ucieszy Cię dostępność kompilacji G780GXXU3DVK5. To Android 13, OneUI 5.0 i listopadowe poprawki zabezpieczeń.

Wiadomość pochodzi z Serbii, więc pewnie i polscy użytkownicy będą mogli niedługo zainstalować nową wersję oprogramowania. Możesz to sprawdzić w ustawieniach, jeśli nie dostałeś powiadomienia. Sprawdzenie dostępności znajdziesz w zakładce aktualizacja. Czasem pomaga kilkukrotne odświeżenie po restarcie smartfona.

Jeśli chcesz poznać nowości, które trafią na Twojego Samsunga Galaxy S20 FE po aktualizacji do Androida 13, to zajrzyj do poniższego materiału.

Świetne, opłacalne telefony smartfony Samsung z ważną aktualizacją

Źródło