najnowszy-dimensity,-swietny-ekran-i-mocna-bateria.-taki-bedzie-nowy-supersredniak

Najnowszy Dimensity, świetny ekran i mocna bateria. Taki będzie nowy superśredniak

iQOO Neo7 SE pojawi się niedługo po prezentacji flagowej serii producenta. Zapowiada się świetny superśredniak z nowym układem firmy MediaTek. Co jeszcze wiemy o smartfonie? Sam się przekonaj.

  • iQOO Neo7 SE najpewniej pojawi się niebawem.
  • Poznaliśmy specyfikację superśredniaka.
  • Zapowiada się bardzo dobry smartfon z wielkimi możliwościami.

Z oddali macha model iQOO Neo7 SE

Telefon otrzyma najnowszy procesor Dimensity 8200. Mówi się, że jest wyposażony w rdzeń Cortex X2 z taktowaniem do 3,1 GHz. Sytuacja owiana jest tajemnicą, bo układ nie miał jeszcze premiery.

Producent planuje doposażyć SoC w 12 GB RAM oraz 512 GB pamięci wewnętrznej. Z całą odpowiedzialnością twierdzę, że pojawia się także inne, „mniejsze” konfiguracje pamięciowe.

Ekranem superśredniaka stanie się Samsung E5. Wyświetlacz otrzyma przekątną 6,78″ i rozdzielczość Full HD+. Za odświeżanie odpowie częstotliwość 120 Hz.

iQOO Neo7 SE czerpać energię będzie z pojemności 5000 mAh. Moc ładowania 120 W ma zamiar wspierać akumulator. Zapowiada się, więc prędkie „napełnianie” baterii.

iQOO Neo 7

iQOO Neo 7s oraz iQOO Neo 7 SE / fot. via @ZionsAnvin, twitter.com

Jaki czujnik pojawi się na tylnym panelu? Nie wiadomo. Wiemy jednak, że otrzyma wsparcie optycznej stabilizacji (OIS). Pozostałe kamerki są bliżej nieokreślone, więc trzeba będzie poczekać na więcej informacji.

Spodziewamy się premiery po oficjalnym ogłoszeni serii iQOO 11 (wersja podstawowa iQOO 11 oraz wersja profesjonalna iQOO 11 Pro). Zaplanowana została na koniec listopada/początek grudnia 2022 roku. Dlatego iQOO Neo7 SE powinien trafić na rynki przed końcem roku.

Niestety mam przykrą informację. Mimo że producent vivo posiada oferte w Polsce, to submarka iQOO u Nas się nie pokazuje. Pozostaje liczyć, że sytuacja odmieni się w najbliższym czasie.

Źródło