nastepca-najlepszego-smartfona-w-historii-zdradza-specyfikacje-w-nowym-przecieku

Następca najlepszego smartfona w historii zdradza specyfikację w nowym przecieku

Następcy najbardziej imponującego telefonu, jaki miałem okazję testować, zdradzają część specyfikacji. Oppo Find N2 i clamshell z flagowym aparatem nadchodzą.

Powiem szczerze, że nigdy nie testowałem lepszego smartfona niż Oppo Find N. Uważam, że żaden z Galaxy Foldów nie ma do niego startu. Lepsze proporcje ekranu, kapitalna bateria, brak bruzdy na środku wyświetlacza i kompletny aparat. Zabrakło tylko jednego – dostępności poza Chinami. Ten błąd może naprawić Oppo Find N2. Oto garść przecieków na jego temat.

Jaki będzie Oppo Find N2?

Przecieków obecnie nie ma za wiele, ale za to pochodzą od sprawdzonego leakstera. Oppo Find N2 ma zostać wyposażony w Snapdragona 8+ Gen 1. Od siebie dodam, że to wskazuje na premierę w najbliższych tygodniach. W połowie listopada Qualcomm pokaże bowiem Snapdragona 8 Gen 2. Do tego znamy pojemność baterii. To 4520 mAh, bardzo niewielki wzrost względem poprzednika.

Oppo Find N2

Oppo Find N / fot. gsmManiaK.pl

Co ciekawe, więcej wiemy na temat drugiego składaka Oppo. Ten będzie miał obudowę typu clamshell. To odpowiedź na Samsunga Galaxy Z Flip 4, rzecz jasna. Ten zostanie wyposażony w ekran 6.8 cala. Zadziwiający jest zewnętrzny wyświetlacz. Przy przekątnej 3.26 cala będzie dużo większy od tego w Samsungu.

Digital Chat Station zdradził również specyfikację aparatu. Na wyspę z aparatami trafią dwa obiektywy. Pierwszy ma rozdzielczość 50 MP. To bardzo dobrze znany z flagowców Sony IMX766. Szeroki kąt to z kolei Sony IMX355. Specyfikacja nie jest jednak dla nas aż tak ważna. Nas interesuje tylko dostępność poza Chinami. Na to jednak poczekamy do premiery.

Chciałbyś wiedzieć, dlaczego jestem tak zachwycony poprzednikiem? Przeczytaj nasz test Oppo Find N. Żaden recenzowany przeze mnie sprzęt przez te ponad 5 lat nie zrobił na mnie takiego wrażenia. I nie dał mi tyle frajdy.

TEST | Oppo Find N to najlepszy telefon w historii kosmosu

Źródło