netia-black-weeks:-szybki-internet-swiatlowodowy-taniej-+-3-miesiace-gratis!

Netia Black Weeks: szybki internet światłowodowy taniej + 3 miesiące gratis!

Netia Black Weeks to okazja na zakup internetu (do 600 Mb/s i do 1 Gb/s) i pakietów z TV 4K taniej na cały okres obowiązywania umowy! Operator dorzuca też darmowego TIDALA i pierwszy kwartał gratis!

Do listopadowego Black Friday zostało nam jeszcze trochę czasu, jednak Netia postanowiła wystartować z promocjami na Black Weeks już pod koniec października. Operator proponuje nam rabaty na pakiety internetowe, a do tego specjalne niespodzianki.

Przy okazji Black Weeks w Netii możemy bowiem zdecydować się na zakup szybkiego internetu światłowodowego oraz pakietów z telewizją w jakości 4K.

Decydując się na każdy z poniższych wariantów, Netia przyzna nam rabat w wysokości 10 złotych miesięcznie na cały okres trwania umowy. Oto jak prezentują się pakiety:

Netia Black Weeks

Dodatkowe bonusy w Netia Black Weeks

To nie koniec niespodzianek! Netia podaje, że przez pierwsze trzy miesiące trwania umowy z usług skorzystamy zupełnie za darmo! Tyczy się to zarówno pakietów TV, jak i internetu. Na 24 miesiące Netia dorzuca też w gratisie dostęp do serwisu muzycznego TIDAL.

Netia przypomina przy tej okazji o możliwości wybrania opcji pakietu z dostępem do Disney+. Przy wyborze tego wariantu możemy cieszyć się dostępem do serwisu przez 12 miesięcy za darmo. Za kolejny rok zapłacimy 28,99 złotych miesięcznie.

Co więcej, użytkownicy, którzy jednocześnie skorzystają z oferty mobilnej i przeniosą do Netii swój numer komórkowy, otrzymają dostęp do Disney+ na 2 lata gratis.

Bez żadnych dodatkowych opłat do klientów trafia też router z szybkim WiFi, a w pakietach z usługami telewizyjnymi dekoder Netia EvoBox 4K.

Więcej szczegółów akcji znajdziesz na stronie internetowej operatora.

Przeczytaj również

Koniec zniżek na powiększanie ust i pośladków. Influencerzy będą mieli problem

Źródło: informacja prasowa

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.